Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek 9....

Van olyan kismama akinek 9. héten elmúlt a hányinger?

Figyelt kérdés
2. terhességem, elsőnél szinte alig volt hányingerem de akkor sem tartott a 12. hétig. Most 9 hetes vagyok és ma sokkal jobban éreztem magam, hányingerem is alig-alig volt, 3 hét után ma előszőr nevettem és volt kedvem emberek közé menni. Volt már olyan nap hogy gyengébb volt, aztán visszajött de ma valahogy más volt, sokkal több erőm volt ma. Reménykedhetek?
2009. márc. 8. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, de nálam is hasonló volt a helyzet. 2.gyerkőccel vagyok várandós, és most nagyon émelygős voltam. Voltak jobb és voltak rosszabb napok. Nekem a 13.héten szűntek meg végleg ezek a kellemtlenségek. Volt h 4-5 napig semmi, aztán újra kezdődött....sajna ez ilyen. Lassan elmúlnak, ne aggódj!
2009. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ugyanezt akartam kérdezni. Ma töltöm be a 9. hetet, és 2 napja mintha jobb lenne. Persze én elkezdtem aggódni, hogy ez biztos nem jelent jót, de ha más is volt már így, akkor egy kicsit megnyugszom.
2009. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én tegnap töltöttem be a 9. hetet de nekem is nagyjából elmúlt a hányinger. A mellem sem feszül, fáj annyira mint eddig. Csak néha. De a húsundor és egyek kajáktól való undor megmaradt. Első gondolatom nekem is az volt hogy ugye minden rendben odabent? Jövöhéten megyek orvoshoz, és kiderül.

Boldog Babavárást!

2009. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a 2. nap hogy alig-alig érzek néha hányingert. Szagokra még érzékeny vagyok de mintha már az sem lenne olyan erős. Sokan írják hogy előfordul, hogy pár napra jobban érzi magát a kismama aztán újból visszatér. Hát én ezt nem szeretném, már azt várom hogy elmúljon:) Majd írjatok hogy alakultok, én bízom benne remélem elmúlik mindhármunknak:)
2009. márc. 9. 10:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok csajok? Én ma is egész jól vagyok, semmi hányinger, remélem már nem is lesz:)
2009. márc. 10. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!