Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj, ha az estek 80%-ban...

Nagy baj, ha az estek 80%-ban hanyatt fekszem? 28 hetes kismami vagyok és oldaltfekvésbe mindig zsibbadok nem tok sokáig úgy maradni. Csak sokan írják, hogy a hanyatt nem jó a keringés miatt, de ez biztos?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugy hallottam hogy árt a babának nyakára tekeredhet a köldökzsinór,meg neked sem használ mikor már nagyobb a baba nyomja az ereket és nehezebben kapsz levegöt!
2009. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Amíg tudsz, nyugodtam feküdj, ahogy jólesek. Ha a babának nem tetszik, majd ő "szól"!


Boldog babavárást!

2009. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Atyaég ezt a hülyeséget! Ha a hanyattfekvés ártalmas akkor már levegőt se vegyünk! Boztos van orvosi szempontból ideális póz, de hát meglátod a terhesség utolsó időszakában amikor már minden nyűg , már annak is örülni fogsz ha egyáltalán nyugodtam tudsz aludni - bármilyen pózban.
2009. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Én mindenhol azt olvastam,hogy nem szabad hanyat feküdni mert a magzat kevesebb oxigénhez jut!

DE én egész terhesség alatt törekedtem oldalamon feküdni ugyis aludtam el de mindig hanyadt ébredttem!

Egészséges gyönyörü kislányom született!

Boldog baba várást!

2009. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A hasi ütőeredet nyomja a baba, ami egyikőtöknek sem tesz jót. Én most 31+4 vagyok és én is mindig úgy jártam, hogy oldalt aludtam el és hanyatt ébredtem, de 1-2 hete mindig oldalt is ébredek és azóta, ha hanyatt lefekszem csak 1-2 percre, már ájulhatnék vagyok, az UH-ot is alig birom ki. Lehet, hogy akinek tényleg nyomja a baba az ütőerét, amúgy is észreveszi?
2009. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem annyira fáj a szeméremcsontom, hogy ha sokáig oldalt fekszem nem tudok kikelni az ágyból. Ezért sokszor a hátamon fekszem mert kényelmesebb a medencémnek.

Üdv:29 hetes kismami

2009. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Aludj úgy, ahogy jól esik! A baba jelzi, ha neki nem jó(jól oldalba rúg:D) Valóban nyomhat egy eret, de azt megérzed, mert a rossz vérkeringés miatt zsibbadni fogsz. A babáknak meg nem azért tekeredik a nyakurta a zsinór, mert te hanyatt fekszel. Én is próbáltam oldalt aludni, de mindig úgy ébredtem, hogy a hátamon fekszem.. nem lett egyikünknek se semmi baja.
2009. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Szia!27 hetesek vagyunk és nekem is hanyatt lenne jobb mert akkor nem fáj ahogy rug,viszont a hátam nagyon fáj attól.Igy marad az oldal fekvés és a fájó mozgása!De reggelre én is hanyatt fekve kelek!Boldog babavárást!
2009. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!