Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden érzékenyen érint,...

Minden érzékenyen érint, állandóan bőgök. Normális ez az érzelmi hullámzás, vagy én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
A harmadik trimeszterben vagyok és minimum minden másnap bőgök. Olyan dolgok miatt, amiket korábban nem tartottam nagy ügynek.
2009. febr. 6. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális.... A hormonális változások így is hathatnak az emberre, reagálta érzékenyen olyan dolgokra is így, amit máskor figyelembe se vett, vagy csak legyintett rá egyet.
2009. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy normális e... nem tudom... remélem... mert én is így vagyok vele. A 32. hétben vagyunk és vagy egy hete különösen érzékenyen érint minden.
2009. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát persze, hogy normális!

Nekem a rekordom a 7 sírás egy közepesen romantikus film + reklámok alatt.

A férjem jókat derült, amikor a Szűréssel az Életért Program reklámja alatt kb. 3 papírzsepit bőgtem tele.

2009. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség alatt nem volt ilyen, még örültem is, hogy ezt megúsztam. Aha, persze...a szülésig biztosan. De utána! Mindenen, de mindenen bőgtem. Volt olyan a kórházban, hogy néztem a fiamat, hogy hogy alszik és bőgtem mint a szamár. Azóta is gyakran elérzékenyülök, megőrjítenek a hormonjaim:)

3 hetes baba anyukája

2009. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok anyukák nem sokáig fog tartani ,hamarosan minden hormon a helyére kerül
2009. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!