Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem érint érzékenyen...

Csak engem érint érzékenyen mikor megkérdezek valamit és gunyos válaszokat kapok?

Figyelt kérdés
Azért ide irom ki a kérdést mert legtöbbet ezen az oldalon vagyok.
2010. márc. 4. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is így vagyok ezzel.Majdnem bőgtem a múltkor is és megfogadtam hogy soha többet nem kérdezek semmit.Igazából az emberek véleménye érdekelt,és ha ez a véleményük inkább ne is írták volna...Dehát én kérdeztem.... :)
2010. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Eleinte én is így voltam vele, de mostmár simán átlépek az ilyeneken. Rossz napja volt az illetőnek és kész. Épp elég büntetés ez őneki, nehogy már még én is emiatt érezzem magam rosszul. :)) Nem? :)
2010. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Múltkor feltettem egy kérdést, mire az első két válaszoló szó szerint lehülyézett, meg jó lenne, ha máshol utánanéznék. Megnéztem itt a kérdések között, de nem találtam választ. Nem esett túl jól és meg is írtam, hogy ide az ember azért ír, mert vagy nem talál választ, vagy szimplán csak kíváncsi mások véleményére. Nem szabad Neked sem nagyon a szívedre venni, mert van 1-2 olyan ember, aki itt éli ki a frusztrációját. Úgy vagyok vele, ha úgy érzem, hogy nem tudok értelmes választ adni, akkor nem írok, talán más más szemszögből látja.
2010. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem is zavar,mert Én sem bunkó stílusban tettem fel a kérdést,de szerintem itt élik ki magukat és rajtunk töltik ki a rossza napjaikat.

Pedig jó ez az oldal,de nem értem mért nem lehet szépen szólni a másikhoz.

2010. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos ez van itt.most néztem pont a családi kapcs.oldalon,hogy egy 15éves kamasz kérdést tett fel,válaszok helyett meg közölték vele,hogy tanuljon meg irni,meg stb...engem is zavarnak nagyon.
2010. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt,hogy én is itt adtam ki a dühömet,mikor rossz napom volt,de volt,hogy annyira furdalt a lelkiismeret,hogy éjjel nem tudtam elaludni,kijöttem,és elnézést kértem,és normálisan válaszoltam.Várandós volt a hölgy,nem hagyott nyugodni,hogy beszóltam.Lehet,hogy kicsit bugyutát kérdezett,de mindent senki sem tudhat.
2010. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ma már feltettem egy kérdést és letoltak.Én is megfogadtam hogy soha többet nem teszek fel kérdést de még mindig könnyebb itt megkérdezni mint összeirni egy hosszu cetlit és odaadni a védönönek hogy válaszoljon rá.A helyesirásom pedig nekem semm a legjobb.

Kiváncsi vagyok ők hogy éreznék magukat mikor megkérdeznek valamit és azt irnám rá hogy tiszta hülye aki ilyen kérdést tesz fel.

2010. márc. 4. 15:14
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolso

Te legalább bocsánatot kértél.Nem mindenki teszi meg.

2010. márc. 4. 15:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a helyesírásért igazán nem lehet letolni senkit.Majd ha lesz olyan opció,hogy beszélhetünk is egymással,akkor nyilván gépelgetni csak az fog,aki gyorsan,és nagyon helyesen tud írni...de addig minek ebbe is belekötni?Ez már csak szőrszálhasogatás.
2010. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adjuk fel azért többségben vannak a normálisak!Mért ne írjunk?Én szeretem ezt az oldalt és igen is találok jó dolgokat.Szóval hajrá normálisak!:)
2010. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!