Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki látta tegnap Rubint Rékát...

Aki látta tegnap Rubint Rékát és férjét a Frizbiben, mit mondtak arról miért programozott császárral születik minden gyerekük? Pont lemaradtam róla.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 07:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Az első baba farfekvéses volt, ezért kellett császározni. Utána pedig orvosi javaslatra lett/lesz a többi szülés is császározás.


Ez velem is így volt, lehet engem is fikázni.

2011. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Rubint Réka elsőként mesélt a nyilvánosságnak arról, hogy császármetszéssel hozta világra gyermekeit Larát és a kis Norbit, ezek után pedig a támadások céltáblájává vált. "Minden vágyam az volt, hogy természetes úton szülhessek, de mivel Lara szó szerint keresztben volt és a magzatvizem elfolyt ezért indokolt volt a császározás, az orvosomban pedig maximálisan megbízom, hiszen közel negyven éve van a pályán" - mondta Réka.


"Mivel a két baba között csak 20 hónap a különbség volt, ezért orvosi tanácsára Norbit is császárral hoztam a világra. Persze a mai napig sajnálom, hogy így történt, de a babák egészsége ilyenkor a legfontosabb."- mesélte Réka, aki mindezek ellenére reméli, ha egyszer harmadik baba is érkezik a családba, akkor végre átélheti a vajúdást, és természetes úton szülhet.

2011. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem fikázásból, hanem érdekelt, kiváncsi voltam mivel magyarázzák. Csak mint írtam pont lemaradtam erről a részről.
2011. jan. 31. 08:46
 4/32 anonim ***** válasza:
Két császár után már nem nagyon szokták engedni a hüvelyi szülést, ha jól tudom.
2011. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
kedves elso valaszolo az nem erdekli oket hogy neked (es nekem is) miert volt csaszarunk! Itt csak az a fontos hogy Reka miert nem szul termeszetesen...sokaknak elkepzelhetetlen hogy ennek valoban orvosi indoka legyen
2011. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

azért, mert farfekvéses a baba, még nem császároznak a hetedik vagy nyolcadik hónapban. Pontosan emlékszem Réka azt mondta annó, mert a hetedik hónapig 4 kilót szedett fel összesen és azután már tágulnak a nem tudom mik, szóval anatómiailag is változik a nő,ő ezt semmiképp nem szerette volna, ezért volt a császár. Persze kétségtelen, hogy farfekvéses lehetett a baba, mert abban a korban még nem biztos, hogy befordul. A legtöbb baba farfekvéses. A másik pedig, hogy talán 2700 gramm volt a baba, ami valljuk be elég kevés, ha végig hordta volna, úgyhogy ez is igazolja idő előtt szó szerint kivetette a gyereket.

Aztán a másodikat szintúgy és a harmadikat szintúgy.

Csak hát gondolom, miután Béres Alexandra időre, természetes úton hozta világra 4 kilós babáját, mégiscsak szégyenteljes dolog ez, de hát a harmadik már mindenképp császár.

2011. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ez olyan érdekes, nekem 4 császáros barátnőm közül 3 nak azt mondta a doki hogy próbálják meg a hüvelyit másodjára, (és itt is volt ahol 20 hónap van a kicsik között)

És nem eleve kitűzött egy időpontot hogy na akkor aznap kivesszük a babát.

És nem dilettáns, béna orvosaik voltak.

Gondolom akkor orvos függő is hogy megtámogatja e a kismamát ebben.

Én pont azt olvasom mostanában sok fórumon,hogy első császár után se kell beletörődni,hogy onnantól az összes az lesz. És hogy sok császáros mami meg pont emellett van.

2011. jan. 31. 08:55
 8/32 A kérdező kommentje:

És nem elképzelhetetlen számomra hogy orvosi indoka legyen a császárnak,mert nem vagyok hülye:) de köszi a feltételezést. Én nem a császár és a hüvelyi szülés között akarok vitát szítani (ismét hatszázadjára) csak érdeklődtem.

Amúgy honnan veszed hogy én mondjuk nem császárral szültem?

2011. jan. 31. 08:57
 9/32 anonim ***** válasza:
Csak azt nem ertem hogyha ugye attol felt hogy a masodik szulesnel esetleg szetnyilik a csaszarheg es azert inkabb csaszar,akkor attol miert nem felt hogy esetleg a korai tornatol megtortenik ugyanez?
2011. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is császáros volt mindkettő, de negyvenedik héten, amikor megindult magától a szülés és 4 kiló, 62 centi volt a babám.

De ez a terhesség korai szakaszában, programozott császár, kis súlyú, pici babák- erre nehéz orvosi magyarázatot találni. Illetve nem kell, hiszen annó elismerte aRéka féltette/félti az alakját.

Mint ahogy nem is szoptatott, mert a melleit is a szülés után pár héttel már megcsináltatta. Volt erről fotó sorozat, talán 4 héttel a szülés után,vadiúj mellekkel. Először tagadott meg hantázott, aztán elismerte igen kés alá feküdt, mert a melleket nem lehet tornával formázni. És ő bombanőként akart tetszelegni azon a bálon.


Nincs ezekkel semmi baj, csak ne tetszelegne a csodaanyuka és mintaanyuka szerepében. Mert nem hihető és nem is áll neki jól.

2011. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!