Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sejtbank integrált teszten...

Sejtbank integrált teszten mondták már nektek hogy fiú v lány lesz-e a baba?

Figyelt kérdés
12-13 hetes uh-n 85%-os valószínűséget mondtak, szerintetek ez lehetséges van valaki akinek beigazolódott az ilyen korai "tippelés"?
2011. febr. 2. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem igen! Igaz még nem bújt ki a fiam, de megrendíthetetlenül kukija van még mindig, mint a 12. heti UH-on.

35 hetes km

2011. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D

Köszi és gratula!

2011. febr. 2. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az integrált teszt nem ad tájékoztatást a baba neméről. A 12. heti uh-on pedig még mondja 100%-ra az orvos, de azért általában eltalálja. Ennek az az oka, hogy ebben a korban a csikló és a hímvessző még nagyon hasonlít egymásra.
2011. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az intergált teszthez ott uh is tartozott arra gondoltam....
2011. febr. 2. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az ultrahangon mondta a doki, hogy kisfiú, mi is erősen annak láttuk. :) 15-én kell mennem az integrált teszt 2. vérvételére, és nekem azt mondták, ha meglesz az eredmény akkor már biztosan tudjuk majd a nemét. Én úgy értelmeztem, hogy ezek szerint a teszt pontos tájékoztatást ad.

De lehet, hogy tévedek!

2011. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az integrált teszt nem irányul nemi megkülönböztetésre! Gondolom lesz UH. vizsgálat is, ezért mondták, hogy akkor már megtudjátok a nemét.

Én épp ma voltam 19. hetesen UH-on, és most kislányt látott a doki, pedig 14 hetesen meggyőződéssel láttam én is, hogy kicsifiú :) Szóval egyenlőre nem veszünk sem rózsaszín, sem kék babakocsit :)

2011. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Integrált teszt második vérvételnél nincs ultrahang, ez biztos. De, ha megyek (02.15) rá fogok konkrétan kérdezni, és megírom nektek. Akkor nem találgatunk tovább. :)
2011. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Én rég túl vagyok az integrált teszten. Valóban csak a 12. héten jár hozzá az UH, és a vérvétel eredmény semmiben nem tükrözi a baba nemét.

Viszont: a 12. heti UH-ot szonográfus csinálja, profi géppel - ezért tudják (jó esetben) megkülönböztetni a nemeket egymástól, ellenben a nőgyógyász az ócska gépével ilyenkor még semmit nem lát.

2011. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!