Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szed diaphyllin-t?...

Más is szed diaphyllin-t? Tegnap kezedtem el szedni, ma a pulzusom, miután evettem 116-ra ment fel, és elég rossz a közérzetem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan valakit ismerek akinek használt

Próbáld meg a Kamilla Orbáncfű és Citromfű teakeveréket.

Nyugtat.Mellékhatás nélkül.Lehet jódhiányod az is kihat az idegrendszerre.

A Kalcium-magnézium is nyugtat.Ezek mind hozzászokás és mellékhatás nélül.

Természetgyógyászatot tanultam.

2009. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háááát nekem a nőgyógyászom ezt méhlazítónak írta fel. Pár hét után nemcsak az én pulzusom lett 120, hanem a babámé 200. Ez a 32. héten történt - megindult szüléssel bent is tartottak a kórházban egy hétig. Kaptam egy csomó infúziót, hogy leállítsák a szülést. Szerencsére sikerült, de azonnal leállítottak a Diaphyllinről, mert szerintük attól indult meg a szülés és a baba is attól lett tachikard.

Szóval nekem így hatott.

Lehet, hogy másnak bevált, nekem nagyon nem.

Végül a 40. héten született a kisfiam:)

2009. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 12 hetesen kerültem kórházb vérzésekkel és erős görcsöléssel. Napi 2 diaphylint szedtem mellé 3-szor 2 Magne B6-ot. eleinte nálam is előjöttek ezek a mellékhatások,de pár nap mulva megszüntek. 15.-ik hétig szedtem aztán csak panasz esetén kellett. Most 26 hetes vagyok és van hogy be kell vennem 1-et mert már a nospa és a magne B6 nem segít. Ha a dokid ezt javasolta akkor az nem véletlen. Vele konzultáj ha erősek a mellékhatások és le akarsz vele állni.Boldog babavárást:D
2009. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!