Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aug elején szült/szülő kismami...

Aug elején szült/szülő kismamik, ruházkodással kapcs kérdeznék? Nem tudom mit érdemes megvenni.

Figyelt kérdés

Egy barátnőm 2 terhességéből hozott át ruhákat méretileg egyezünk, azt mondta nézzem át,és ami nekem nem kell azt eladja, szóval most kéne okosnak lennem. 14 hetes vagyok,már nem kényelmes a rendes nadrágom,így egy terhes farmerem már van. Az ő csomagjában vannak farmerek, hosszú és rövid is,szoknyák, felsőkből sok hosszúujjú, vannak rövidek is. Igazából nagyon szépek,szóval tervezek érte fizetni,így nem tudok úgy válogatni,hogy na akkor kiveszek többet és meglátjuk mi kell. Ahogy nézegettem ugye 2 nyári hónap lesz,de így tavasszal március,ápr.,május vajon mi fog kelleni? Egyszerüen nem tudom eldönteni,hogy hosszúujjút meg farmert vegyek tőle egyáltalán,vagy elég ha csak rövidujjú vagy ujjatlan lesz? A mostani felsőim már kezdenek rövidek lenni.

Tudom ez nem olyan hatalmas probléma, de ha esetleg vki ráér aki etájban szül vagy szült tavaly és segítene azt megköszönném.


2011. febr. 8. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem augusztusban szültem de meleg volt még talán tudok segiteni.


Legyen úgy ruhád hogy akkor is fel tudj öltözni ha süt a nap és akkor is ha esik.

legyen rövid és hosszú újjú felsőd is pl estére egy buliba

legyen kabátkád ha kora reggel kell menned valahová v. késő este érnétek haza.


farmer mellé választhatsz ruhát szoknyát is nem csak farmert lehet felvenni.


Gondolj bele abba milyen sürün kell menned dokihoz oda lehet csinosabb de egyszerübben levehető ruhát választani aztán olyat is ami egy vásárláshoz nézelődéshez kényelmesebb meg ha van olyat is pár db-ot ami csinosabb hátha mentek kettesben szórakozni v. ilyesmi.


a hétköznapi lengébből legyen több egyértelmüen.

2011. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél rövid ujjú felsőket inkább, max. 1-2 hosszú ujjút. Ha van egy boleród, pillanatok alatt hosszú ujjút varázsolsz belőle. Ha nincs, kínaiban kb. 500-1000 Ft-ért lehet venni.
2011. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És vajon hosszú ujjú vagy rövidujjúból kell több? Ilyenkor télen olyan nehéz belegondolni hogy lesz nemsoká jóidő is, mindig úgy járok hogy mikor itt a meleg akkor jövök rá hogy nincsenek is rövidebb darabjaim:)
2011. febr. 8. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:

èn szeptember közepére voltam kiírva, de végén szültem.


már tavasszal vettem 2 vékony farmert+ egy farmerszoknyát. ezekbe bele fértem végig. (volt 2 másik nacim de azokat kinöttem a végére, mert alul nyomtak) felsökböl kb 2 jött rám a végén. rövid újju is kell, de szerintem leginkább könyökig érö a jó, mert ha hüvösebb van akkor nem nagyon tudsz már magadra venni plussz pulcsit.

arra is gondolj hogy az elsö 2-3 hónapban a szülés után ugyan ezeket fogod hordani.

2011. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ köszi de jó ötlet!!! Van is boleróm kettő is!
2011. febr. 8. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hosszú vászonnadrág, 1 farmer, 1 v.2 rövidnadrág. Rövidujjú felsők, esetleg 1 hosszúujjú, ha hidegebb lenne. Pulcsinak én kardigánt hordtam, amit nem gomboltam be. Vettem két töröknadrágra emlékeztető térdig érő nadrágot (nem azt a lógós fenekűt:)).
2011. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!