Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vállalja fel, hogy dohányzi...

Ki vállalja fel, hogy dohányzik terhesen?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő tagadja, hogy dohányozna terhesen, és mégis elszív egy-két cigarettát a nap folyamán. Ti hogy álltok ezzel? Nekem sok ismerősöm végig cigizett terhesség és szoptatás alatt, de bizonyos társasában letagadták, hogy igaz lenne. Szerencsére a babájuknak nincs semmi baja.
2011. febr. 9. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Kéthetente 1-2 (változó ez is) szál "becsúszik". Dokim szerint ezzel nincs semmi baj.
2011. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ja és fel is vállalom.
2011. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

Na ez az a kérdés, amire mindenféle választ fogsz kapni, csak kedveset nem. Kissé polgárpukkasztó. Aki dohányzik nem vallja be, mert egyből lehordják mindenféle szarnak, aki meg nem, vagy sosem tette osztani fogja az észt ezerrel.

Én egyébként dohányoztam végig, amire egy cseppet sem vagyok büszke, de viszont a fiamnak semmi baja nincsen. Úgy gondolom, ez mindenki magánügye.

2011. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én is cigiztem,nem vagyok rá büszke,de nem bírtam lerakni.Mindenki dohányzott körülöttem(nem jó mentség tudom.....)utcán,közösségben én se gyújtottam rá,de ismerőseim akik rákérdeztek nem tagadtam le.Napi pár száll volt ami nem jobb mintha egy dobozzal szívtam volna el mert így is úgyis árthattam volna a babámnak,aki szerencsére egészségesen született.Sok volt a stresz(kirúgtak)anyóséknál lakunk!Mind kifogásnak hangzik azoknak akik nem dohányoznak.
2011. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Szia én 21 hetes terhes vagyok és az orvosomat is kérdeztem és utána is jártam hogyha a terhes nők kb az 5. hónapig leteszik a cigarettát akkor nem okoz problémát a pici számára úgy is volt én letettem a cigit a terhességem 17. hetéig nagyon nehéz volt de sikerült még ma is kívánom de nem gyújtok rá mert tudom hogy nem tesz már jót a picinek az oxigénhiány miatt.én felvállalom hogy addig dohányoztam és be is tudom tartani hogy mostmár nem gyújtok rá :)
2011. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, én annyira rágyújtanék! De nem merek. Sem a baba miatt, sem magam miatt. Egyrészt én is gondolom, hogy 1-2 száltól nem lenne baja, de nem tudnám élvezni, mert lelkifurdalásom lenne. Másrészt ismerem magam... :) Nálam nincs olyan, hogy heti 1-2 szál. Illetve van, de csak egy hétig. Aztán napi 1-2, aztán napi5, aztán 10, aztán sok. Szülés után is így volt. Egy slukk, majd a lavina. :S UH nem merek kockáztatni, de hiányzik, bevallom.
2011. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Én meg csak pislogok. Büszkén, és tiszta lelkiismerettel mondom, hogy én nem dohányzom, pedig 8 évig szívtam a végén már volt, hogy napi 1,5 doboz is elment. De terhesen soha. És nem is nézem jó szemmel, ha valaki dohányzik terhesen, nincs annál csúnyább nő, csak talán ha részeg.

Miért cigiztek az ismerőseid titkon? Ennyire nem fontos a gyermek élete? Pedig nálam nincs akaratgyengébb ember, ha én megtudtam tenni akkor bárki. Nálam ebben nincs kifogás "csak egy szálat, mert..." nem vagy a baba vagy a cigi.

2011. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Gondoltam, hogy többen is dohányoznak terhesség alatt. A legtöbben csak a negatív kritika miatt nem merik felvállalni az igazságot, de itt úgy látom mindenki őszinte. Ezért szeretem ezt az oldalt! :)
2011. febr. 9. 14:04
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem IGAZ, hogy valaki nem tudja lerakni a cigit miután megtudja, hogy babát vár. Mi nem terveztük a gyereket, és mikor nem jött meg 2 hétig és pozitívat teszteletem azonnal leraktam, én aki napi másfél dobozzal elszívtam.

Akarat kérdése, mi a fontos.

2 éves a lányom és mai napig a nyálam csorog egy szálért, de nem gyújtok rá mert felelős vagyok a gyerekem egészségéért és azért, hogy soha ne lássa a rossz példát az anyjától.

Nem akarom magam fényezni, de nekem 22 évesen volt annyi akaraterőm, hogy leszokjak, pedig ugyan úgy megmaradt a régi haveri kör. Jártunk szülinapokra, főzésekre ahol mindenki cigizett és mégis megálltam.

2011. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

13:57-es vagyok

Utolsónak üzenem hogy gratulálok hozzá.De itt nem az volt a kérdés hogy szidjuk a másikat aki nem tudta lerakni hanem hogy dohányztt vay sem.Szép napot

2011. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!