Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok. Gyöngyösön...

22hetes vagyok. Gyöngyösön szülő kismamák! Ha apás szülést szeretnénk, kell járni terhestornára? Ha igen hanyadik héttől?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem gyöngyösi vagyok de szerintem a terhestorna nem függ össze az apás szüléssel.
2009. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is gyöngyösi vagyon 27 hetes és nem járok terhestornára és mindenképpen apás szülést szeretnénk. Viszont a védőnői tanácsadóba szokott lenni csütörtökönként 13 órától egy kis tanfolyam mindig más témákkal, és pont múlt csütörtökön volt szó a szülésről. Ott azt mondták, hogy az apás szüléshez annyi kell, hogy hagy az orvosoddal előre beszéld meg, hogy apás szülést szeretnél és érdeklődni kell a kórházban, hogy milyen ruhát kell vinni az apukának. Ezt mindig változtatják, eddig adtak ruhát most neked kell vinni fehéret, de inkább érdeklődd meg. 03.12-én lesz szülőszoba látogatás szintén a védőnői tanácsadó szervezi) és akkor ott ezt is meg lehet kérdezni és elmondanak mindent. Szerintem nagyon jók ezek az előadások addig kettő volt az első az ellátásokról (táppénz, gyes, gyed) mit mikor hol kell intézni stb. és a szülésről volt még egy előadás adtak egy papírt is, hogy ide a gyöngyösi kórházba mit kell vinned magaddal szüléshez illetve utána.
2009. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!