Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy megmaradjon a magzat? Volt ilyen helyzetben valaki a terhessége elején?

Figyelt kérdés

Első terhességem, 8 hetes vagyok. Másfél hete láttam először pulzálni a kicsi szívét, akkor volt 7,8 mm-es, mindent rendben találtak. Tegnap este észrevettem egy alig látható, de rózsaszínes foltot a wc papíron, ami ma reggelre már nagyon halvány barnás volt, de csak a papíron, a bugyimban nem volt semmi azóta se, és nem is minden pisilés után látom. Elmentem orvoshoz, aki azt mondta nincs nagy baj, felírt 3x1 Duphastont (3 dobozzal), és veszélyeztetett terhessé nyilvánított. A szikhólyag és a petezsák ép, szívműködés van, és 13,8 mm-es az embrió.

Most fekszem és bevettem a gyógyszert is, de nagyon aggódok. Ha nincs baj miért kell feküdnöm? Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam, de nagyon szeretnénk a babát, és félek.

24/N


2011. febr. 23. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Nincs nagy baj,én 7 hetesen kerültem kórházba mert véreztem,és megmaradt a Babám,aki egészségesen született és már 14 hónapos.
2011. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez! :)
2011. febr. 25. 21:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönni a mensidnek?Mert attól is lehet.A szervezeted "emlékszik" rá.Ez az első trimeszterben nem olyan ritka.Viszont nagyon gondos orvosod van,le a kalappal előtte.Jobb félni,mint megijedni.
2011. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, mert 18-án volt az utolsó mensim, és 22-én vettem észre ezt a folyást. Egyből rohantam dokihoz, azóta nem volt semmi szerencsére. Remélem mire megyek kontrollra 2 hét múlva minden rendben lesz. A doki szerint már látható lesz a kezecskéje és a lábacskája, mondta vigyek fényképezőgépet. Már nagyon várom.
2011. febr. 26. 09:51
 15/15 anonim ***** válasza:

A nyolcadik héten ugyanúgy jártam, mint te. Ugyan a doki szerint csak 1-2 hétig kellett volna feküdnöm, de én a 12. hétig feküdtem (+Duphaston) és megmaradt a baba.

Kitartást, ilyenkor a pihenés a legfontosabb!

2011. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!