Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent pontosan ez a...

Mit jelent pontosan ez a méhszáj érték? 3211

Figyelt kérdés
Még egy kérdésem lenne, szerintetek az gond, ha a fej mérete mindig 2héttel nagyobb a többi testrészéhez képest? De csak a feje, én megijedtem egy picit, de az orvos szerint ez egyáltalán nem baj.
2011. febr. 25. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első szám a méhnyak, a második a külső méhszáj, a harmadik és negyedik a belső méhszáj állapotát mutatja.

Itt találsz bővebbet, bár a 3211 nincs benne, de ki tudod bogarászni, hogy melyik értéked milyen.


[link]


Szerintem nem gond a fej mérete, ezek becsült adatok, igaza van a dokinak, ne izgulj.

2011. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen méhszájjal jöhet előbb a baba? 36 hetes vagyok
2011. febr. 28. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán a babán múlik,mikor fog megszületni... Hogy neked most, 36 hetesen ilyen a méhszájértéked, igazán nem jelenti, hogy mikor szülsz. Nekem már a 24. héttől 2100 volt, utána a 28. héten 3220 lett.. Nem kellett feküdnöm, így is "csak"a 38. héten szültem... De a többi gyerkőc is ekkor született (ő a 4. baba, de 10 év eltelt az utolsó szüléstől, így orvosilag 1. szülésnek minősült).
2011. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs,2. válaszoló,de a 2100-ből hogyan lett 3220?!(És itt persze csak az első számmal van gondom,a többi stimmel)Elnézte a doki?Csak úgy lehetséges,mert olyat még nem hallottam,hogy a 2 centire rövidült méhnyak pár hét múlva ismét 3 centi lett...majdnem 3(2 kint+ 1 a pocakban)gyerekes anyuka
2011. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2100-ből=2100-ból
2011. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, én írtam el... 1 centis lett a méhnyak...
2011. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor minden stimmel!
2011. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindig azt hiszem, hogy a kérdésemre adtok választ....
2011. márc. 4. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy kezd kinyilni. (3000 a max zárva). Ettő ugyan úgy végig tudod hordani a terhességed, sőtt akár túl is. Ha tudsz pihenj többen. A fej körfogata meg annyi, hogy picit nagyobb a buksija. Valószínő ez családi örökség lesz :)Nézzd meg apát, magad, vagy a nagyszülőket. Nem kell vele foglalkozni. OFF: Az enyénnek meg a végtagjai. Apjának és nekem is ilyen, nem várhattam mást.
2011. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!