Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák voltatok...

Túlsúlyos kismamák voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek volt-e fura érzés a terhesség elején. Pl. nem tudtatok aludni, mert mintha a hasatok nyomta volna a babát. Nem tudom, hogy ez csak a nagy hasam miatt van, vagy normális illetve abnormális. Néha olyan érzésem van, mintha izomláz lenne a hasamban, máskor (mint pl. most is) meg mintha egy labda lenne bent és kényelmetlen kitolni a hasam.


7h km


2011. febr. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az csak a felfújódás miatt van ne izgulj én is túlsújos vagyok 23 hetes és most már olyan érzésem van mint amit leírtál de a baba még annyira pici hogy szinte nincs is
2011. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A felfújódásra is gondoltam, de mivel nem jellemző rám, így nem tudom az milyen érzés.

Neked nem volt kényelmetlen az alvás?

2011. febr. 26. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 98 kilóval indultam én sem voltam az a fajta felfújódós emberke de nem volt ilyen panaszom csak amikor terhes lettem akkor kezdtem el felfújódni és akkor éreztem néha ilyent mintha nyomna valami kérdeztem az orvosom és ő mondta hogy fel vagyok fújódva el sem akartam hinni amúgy a pocakom most kezdett el látszani a 23. hétnél de miután amúgy is van hasam így is még csak akkor látszik ha fekszek.Rosszulléteid vannak?Vagy milyen egyéb tüneted van így a terhességed alatt?Első várandósság?Mit szeretnétek fiut vagy lányt?Nevekkel hogy álltok?van már valami elképzelés?ja amúgy felfújódásra Buscopánt behetsz be de kérdezz rá a gyógyszerészedre illetve a nőgyógyászodnál mert kellemetlen érzés szerintem :)
2011. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja én az alvás most kezd egy kicsit kihívás lenni:)Átfordulni amúgy és nagyon szerettem hason aludni hát erről sajna le kell mondanom de megéri:)
2011. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hason már a 4. héttől nem tudok aludni, pedig eddig csak azon tudtam. Lehet, hogy ezért sem alszom jól.

Egyéb tünetek: derékfájás, émelygés, hányinger, hányás, mellfájdalom. Azt hiszem ennyi.

2011. febr. 26. 21:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Többi kérdésre elfelejtettem válaszolni (még egy tünet: feledékenység:))

Első baba. Én lányt szeretnék, férjem fiút. Egyébként pedig fiúnak érzem. Nevek már évek óta megvannak, fiúra is, lányra is.:)


Te már tudod a nemét?

2011. febr. 26. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom de az orvosom nem is akar mondani semmit mert nem akarja hogy tévhitben legyünk és kiderüljön hogy nem az akkor csalódás lenne főleg miután ismer az orvosom és tudja hogy nagyon bele tudom magam élni a dolgokba.Ja a feledékenység az nálam is fenn áll.
2011. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!