Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SE II női klinikán szült,...

SE II női klinikán szült, szülő kismamák véleményére lennék kíváncsi! Miket kell bevinni a babának, mamának? Mit adnak és mit nem?

Figyelt kérdés
Császáros leszek, első babámat várom és lassan elkezdeném összerakosgatni a dolgokat, elsősorban a kórházi csomagot, ha valami okból korábban érkezne a kis pocaklakó
2009. febr. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott fogok szülni, hamarosan. Rucit adnak, pelust és a hozzá tartozó dolgokat nem. köldökápolókat igen, de csak az ott tartózkodásra.

Nem tudom, hogy csak a babó cuccaira gondoltál? Mert amúgy magadnak mindent vigyél, a komfort miatt is jól jöhet.

2009. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én két hete voltam szülöszoba látogatáson!Mivel fogadott orvosom van,én is megkérdeztem.Nekem azt mondta a doki,hogy csak pelust kell vinnem,de azt böven!Én is ott fogok szülni,júnusban!Boldog babavárást!
2009. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én írtam korábban. Ha van még kérdésed, szólj!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Nem én vagyok a kérdező, de mégis megkérdezném, hogy napi hány pelussal kell kb. számolni?

Én is ott fogok szülni. Hármasikrekkel vagyok terhes, valószínűleg március vége-április elejétől befektetnek, úgyhogy valószínűleg a júniusban szülő kismamával is fogok találkozni. (most vagyok 17 hetes, de hogy mikor szülök??? remélem, minél később!)

2009. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14:30-as vagyok. Úgy számold, h "kötelező" minden étkezés előtt bepelenkázni (3 óránként etetés), meg a fürdetéskor is szívesen veszik a pelust a csecsemősök.

Én egy csomag Libero-t vittem be (1-es méret). De amíg bent vagy, a rokonok közül bárki (vagy a párod pl) tud bevinni utánpótlást.

Amúgy az orvosok nagyon jók, a szülőszoba is remek, és a koraszülött osztály is. A csecsemősök profik.

A császáros sebem is nagyon szépen gyógyul.

A pathológián kedvesek a nővérek, és jó szokott lenni a banda! (összejárnak a pathológián fekvő csajok a gyermekágyasokkal, én is sok időt eltrécseltem így ;) )

2009. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Júniusban szülő kismama!

Én is júniusra vagyok kiírva, ki az orvosod? :)


Én múlt héten kaptam a szüléselőkészítő előadáson egy listát, h miket kell a kórházba vinni. persze én a tapasztalatoknak jobban hiszek! :)

de ugyanazt írták, amit fent írtak a többiek.

2009. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 03.11-re vagyok kiírva! Legalább 2 táskám lesz, másnak is ennyi? agy én viszek túl sok mindent?
2009. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!