Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segit hogy ne legyen olyan...

Mi segit hogy ne legyen olyan nagy az etvagyam? Alig varom a reggelt hogy egyek, nagyon kivanos is vagyok viszont van rajtam eleg nagy sulyfelesleg.

Figyelt kérdés
Nehogy gyogyszert irjatok!
2008. okt. 19. 20:14
 1/7 anonim válasza:
91%
Ginseng slim! Ez egy tea...nem árt és nem lesz tőle étvagyad se olyan nagy...a lényeg hogy kajálás előtt igyál meg egy csészével...napi 2-3 csésze ajánlott.Ne szedj gyógyszereket...nem jók...
2008. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Addig mig te magad nem döntöd el ,mármint az agyadba nem születik meg ,hogy kevesebbet egyél hidd el semmi nem segit
2008. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, először elhatározásra kell jutnod önmagaddal, hogy TÉNYLEG fogyni akarsz! Akaraterő kérdése az egész - és ne hidd, hogy ha fogyózol, minden jó falatot meg kell vonnod magadtól, hiszen nem éhen halni, csak fogyni szeretnél:)). Ne "sajnáld" önmagad, és ha mégis, ne kajával vígasztalódj! Mértékkel egyél mindenből. Igyál nagyon sok folyadékot (szénsavmentes ásványvizet ajánlok, és semmi cukros üdítő), ettől nem lesz olyan étvágyad! A kenyeret, a tésztát, a csokit felejtsd el, ne vigyél be fölösleges kalóriákat a szervezetedbe!

Meg aztán a mozgás nagyon sokat segít! Meglátod, hamar átáll a szervezeted és a gondolkodásod a tudatos étkezésre, csak elkezdeni nehéz egy kicsit :))

Sok sikert!!

2008. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tanacsokat,megprobalom atallitani az agyamat,nem lesz konnyu,edesseget nem eszek altalaban,viszont annal tobb kenyeret...Nem fozok sem zsirosan,de olyan joizuen eszem amit eszek hogy talan a viztol is hizok...
2008. okt. 19. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat érezték már úgy, hogy a víztől is híznak., de nincs így. Amennyiben biztos akarsz lenni abban, hogy tényleg nem eszel sokat írd fel egyetlen egy napon(ez nem nagy feladat), hogy mit is ettél mikor és mennyit. Rengeteg ember csak ekkor szembesül vele, hogy bár nem eszik sokat egész nap CSIPEGET. Na ettől a csipegetéstől híznak!!!
2008. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem bírsz leállni az evéssel, akkor egyél, amennyit csak akarsz! Csak az nem mindegy, hogy mit. Próbáld ki a Norbi Update-et, egyél csak 1es kódú ételeket, aztán meglátjuk, hogy mi lesz. De csak akkor hatásos, ha tényleg betartod. És próbálj meg mozogni valamit. Tök mindegy, hogy mit. Akár táncolhatsz is, azt csináld, amit szeretsz!
2008. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot. Az elveszi az étvágyat sokszor! Na jó, nem azt mondom, hogy csakm igyál, de nekem bejött, hogy minden étkezés elött kb 10perccel megittam 1-2 pohár vizet vagy teát, és utánna kevésbé voltam éhes, mert a foyladék eltelített és kevesebbet is tudtam enni. Étkezés közben is igyál vizet.
2008. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!