Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én 172 cm magas vagyok és 60...

Én 172 cm magas vagyok és 60 kg ez nem túl nagy súlyfelesleg viszont minden alulra rakódott. Ha ezt a diétát választom akkor csak a problémás részekről fogyok? Mert felül eléggé keskeny vagyok! És helyrehozhatja az emésztési panaszokat is?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Huha, neked egy deka súlyfelesleged sincs! De ha formálni akarod magad, akkor ne diétázz, hanem mosogj! Csinálj gyakorlatokat popóra, meg comra.
2008. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

neked nincs sulyfelesleged!

en azt ajanlom menj el hastáncolni, harom honapon belul imadni fogod, hogy ilyen vagy :)

2008. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kalkulátor szerint tényleg nincs súlyfelesleged, viszont ha úgy érzed, hogy kissé aránytalan az alkatod, akkor ne diétázz, hanem mozogj. Ha diétázol, akkor nem csak a problémás területekről fogysz, viszont ha a megfelelő gyakorlatokat választod, akkor csak ott formálod magad, ahol akarod.
2008. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké de mozgással se tudtam fogyni elulról csak jobban erősődött és ugyanúgy rakódott!sportoltam is és semmi változás nem történt! csak anyiban hogy mostmár nagyon csúnya narancsbő is alakult ki és a koleszerinem is magas lett
2008. szept. 3. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
lécci írjatok mert akkor elkezdeném
2008. szept. 3. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, miket eszel? Sok szén hidrátot fogyasztasz? mert narancsbőr akkor alakul ki. A mozgás a narancsbőrt csökkenti. Valami nagyon nem stimmel..
2008. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát kedvencem a túrús tészta de igazából sok zsirosabb ételt is megeszem de én ezeket szeretem ezeken nőttem fel már próbáltam de lemondani nem tudok róla egyszer valahogy nem kívántam az ételt és akkor fogytam 10 kilót akkor jól éreztem magam a bőrömben de felül eléggé csontos lettem nem volt problémám a koleszterinemmel sem.... ezért szertném kipróbálni h hátha a probláémás részekről tudnék fogyni vele
2008. szept. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!