Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz lett a leletem,...

Vav22 kérdése:

Nagyon rossz lett a leletem, és tiszta ideg vagyok, már a legrosszabakra gondolom, mitől lehet ennyi rossz értékem?

Figyelt kérdés
Fehérvérsejt 1023, 35 alatt jó, vörösvértest 108, 25 alatt jó, laphámsejt 270, 20 alatt jó, cilinder 8, 3 alatt jó. (mi az a cilinder???), baktérium 23105 !!!!!, 1000 alatt jó, sok apró ca-ox kristály (ezt talán tudom, vesekőre utalhat), Vizeletben szintén sok laphámsejt 184,32 /látótér 0-4, vörösvértest 19 /látótér 0-2, baktérium 4163 /látótér 0-500 . Mivel ma délután vettem át a leletet még nem tudtam orvossal beszélni, de minél előbb fogok, az tuti, hogy mehetek mégegy laborra. De tiszta ideg vagyok, hogy mitől ilyen rossz??? Semmi bajom nincs, azon kívül, hogy mindig is sokat jártam pisilni terhességem előtt is. Most 15 hetes vagyok.
2009. febr. 17. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném rá a fejem, de nekem úgy tűnik, valami gyulladás lehet a szervezetedben.
2009. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs véletlenül húgyuti fertözésed?

Nem fájnak a veséjeid?

2009. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát oldalt szokott néha kicsit fájni a hasam, de az inkább a petetfészkemnél van, mint a vesémnél, és csak a terhességem óta. Amúgy, hogy húgyúti fertőzésem lehet-e nem tudom, de nagyon nagyon régóta a normálisnál sokkal többször járok pisilni és ez talán gyanús lehet, csak ráfogtam, hogy idegi alapon van, mert versenyző voltam és mániásan 5X elmentem pisilni verseny meg edzések előtt és gondoltam ez már ilyen pszichés nálam, de lehet, hogy nem ezekszerint...
2009. febr. 17. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem utal rá mert terhesség alatt sokat járunk wc-re. Én éjszaka is megyek vagy 3x-4x.

Szerintem ne agonizálj ezen az a legrosszabb amikor magunktól próbálunk meg felállítani diagnózist. Különben meg egy csomó minden tök más terhesség alatt és a laborban nem nézik, hogy te most terhes vagy vagy nem. Nem hinném, hogy nagy bajod van ha van egyáltalán, de a lényeg az, hogy babával legyen minden oké és szerintem ezek a dolgok rá nem igen vannak kihatással. (de különben nem tudom csak gondolom) Ezt a lelet elemzést hagyd a dokira és nyugi!

2009. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hugyuti fertőzésre tippelek, de a gyulladás valahol az szinte tuti.

Nyugi, ilyen gyakra előfordul terhesség alatt! Nem lesz semmi gond, ki fognak belőle kezelni :)

2009. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gyulladás van a szervezetben akkor a süllyedés száma magas. De amúgy nekem is hasonló volt a laborom a 15. héten, csak nem volt ilyen sok a baktérium. Doki nem is foglalkozott vele. Utána végig úgy maradt terhesség végéig, sőt még rosszabb lett, azzal se foglalkozott.
2009. febr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!