Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-hetes kismama vagyok! Ti...

23-hetes kismama vagyok! Ti hogyan álltok a szülésznő témához?

Figyelt kérdés
Nem tudom el dönteni mit tegyek.Fogadjak vagy sem!Ti fogadtok? De úgy is van ügyeletes a kórházban,vagy az nem foglalkozik az emberrel?Mik a meglátások!SEGÍTSETEK.
2009. febr. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fogadtam, sztem még fontosabb a dokinál is, mert ő végig veled van csak veled törődik neked segít(bár fogadtam dokit is akihez jártam végig)

Ha pl szülsz s sokan szülnek egy nap, nem biztos h az veled foglalkozik csak, ha éjjel szülsz, dokid se ér be stb....mindnki maga dönti el, de én így éreztem magam biztonságba, egy órát voltam végül csak szülőszobán, de így is megérte, s másodiknál is megfogadom:)

2009. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam sem dokit, sem szülésznőt, az ügyeletes látott el. Szerencsém volt, nagyon aranyosak voltak. A szülésznőnek sokat köszönhetek, ha ő nem lett volna, nem tudtam volna kinyomni a babómat!
2009. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szülésznőm és nagyon sokat köszönhetek neki.

Végig velem volt és segített ahol csak tudott. Én a másodiknál is fogok fogadni, az biztos.

2009. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se fogadtam, mert a MÁvba szültem és ott egy ideje nem lehet. Viszont az ügyeletes szülésznő nagyon sokat törődött velem. Minden szavamra ugrott. Rengeteget segített. Nagyon kedves volt. És végig velem volt a 26 órás vajúdás alatt. És még akkor se ment haza amikor lejárt a műszakja, hanem ott maradt velem, hiába volt már ott a másik szülésznő is aki őt váltotta. Nem érdekelte, ő egyszerűen bent maradt. Sőt, szülés után is bejött megnézni minket. Mindezt úgy, hogy egy fillért se kapott.
2009. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom ezen. Dokit tuti nem fogadunk, de szülésznőt valószínű. Ő van velünk végig, ezért tartom én is fontosabbnak, hogy fogadott legyen. Bár ha belegondolok, hogy szülhetek úgy is, ahogy anyukám (mindháromszor nagyon könnyen szült), akkor lehet nincs értelme! Mire beérne, megszülnék :)

Van ügyeletes mindenhol, de azt ki kell fogni, hogy normális is legyen! Nézz utána, hogy ahol te szülsz, ott milyenek a szülésznők! Ha dicsérik őket, akkor nem biztos, hogy lesz értelme fogadni!

2009. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fogadott dokim van, szülésznőt nem fogadok, jó lesz az, aki ,,hivatalból" van ott. ha nagy gond van, akkor úgyis a doki tud segíteni, egyrészt ezért döntöttem így, másrészt meg én inkább az ,,egyedül-szeretek-szenvedni" típus vagyok, ezért még apa is kint marad. (remélem, nem értitek félre, egyáltalán nem gondolom azt, hogy aki máshogy gondolja, az hülye, csak egyszerűen én így gondolom, és tudom, hogy nekem így lesz a jó.)

37 hetes

2009. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam, olyan dokim van, aki még vérvételre is elkisér, hogy ne kelljen várnom, meg az előző szülésemnél is végig ott ült mellettem.
2009. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadtam.Nem tudom elképzelni,hogy egy idegen nő pattogjon nekem csak azért mert én ugy akartam.Nagyra tartom a munkájukat és bárki lesz velem,adni fogok neki,de ajándék csomagot.Orvosom van,évek óta hozzájárok,azt sajnos a mai világ megköveteli.Sztk rendelésen 2 orvos beszélt már velem ugy,hogy sirva mentem haza.Na őket szeretném elkerülni a fogadott orvossal.Egyszerűen szerintem divat lett a szülésznő felfogadása.Nagyon kiváncsi leszek ezek után ki lesz még felfogadva.Lehet,hogy a csecsmős nővér?
2009. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!