Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit értenek sómentes és...

Mit értenek sómentes és fűszermentes étkezésen, diétán? Tanácsok?

Figyelt kérdés
30 hetes+5napos kismamaként vizesedek és ezt mondta a doki de elfelejtettem megkérdezni mennyire kell drasztikusan ,pontosan milyen fűszereket, és egyébként pedig tengeri sót használok az gondolom jó, de abból sem túl sokat meg gondolom nasikat se és még?
2009. febr. 20. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy só- és fűszer nélkül. Semennyi se legyen benne, rajta. Nekem ezt a terhesség eleje óta előírták, és már minden sós, amit más csinál. Simán hozzá lehet szokni. Persze, azért szoktam fűszerezni, de inkább csak friss fűszernövényekkel, fokhagymával (az még a vérnyomást is lenn tartja). És sokszor polcold fel a lábad, én úgy hallottam, hogy több vizet kell inni, mert az jobban beindítja a veséket, és hamarabb kihajtja a vizet.De már hallottam, aki pont fordítva írta.
2009. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!