Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki szedte a duphast...

Van olyan aki szedte a duphastont és elkezte csöketteni annak vissza jött a vérzése vagy a rozsaszin folyása? Mert én mióta csökkentettem azotta ujbol rozsaszin folyásom van!

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 13.hétig szedtem,akkor mondta doki az uh.után,hogy már abba is hagyhatom.Egyik napról a másikra abba is hagytam,de nem lett még rózsaszín se.
2009. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN is a 13. hétig szedtem, akkor mondta a doki, hogy fokozatosan hagyjam abba, nehogy újabb vérzést okozzon. Aztán nem is lett semmi baj.
2009. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor miért van ez a rozsaszin folyás remélem nem lessz baj.Addig amig 3:1 et szedtem addig nem volt semmi.JO nektek hogy nem volt semmi!!
2009. febr. 20. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 12 hétig szedtem a Duphastont, a 8. héten volt egy nap egy halvány rózsaszin pecsételőm, másnapra már semmi! Mostmár pedig lassan a szülésre készülődök!!! Hivd fel az orvosod, kérj tőle tanácsot az a biztos!


33 hetes kismami

2009. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én 3*2-őt használtam és elfelejtettem csökkenteni így a 12.héten hirtelen hagytam abba kérdeztem a dokit hogy vérezhetek e amiatt hogy így hagyom abba azt mondta nem

Hát nem is volt vérzésem

32 hetes

2009. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!