Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik heténél...

A terhesség hányadik heténél kezdődnek a reggeli rosszullétek (émelygés, hányinger)?

Figyelt kérdés
Nálatok mikor kezdődtek? És hányadik hétig tartanak?
2011. márc. 13. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

régi, de írok:)):D

nekem anyukám a nővéremnél és nálam egyáltalán nem szenvedett, nem volt semmi baja, fura módon még a szagoktól sem undorodott. :D azt mondta, hogy a kerekedő pocak ellenére mintha nem is lett volna terhes. :D :)

az öcsémnél viszont nagyon szenvedett, 2-3 hónapig szinte 2-3 naponta hányt reggelente, olyan kajákat evett, amiket alapból utált, nagyon hisztis volt, néha ok nélkül elsírta magát.. mikor még nem tudta a nemét, ő már akkor sejtette, hogy fiú lesz, mert a lányok nem viselték meg. és igaza is lett! :D :)

2015. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dini88 válasza:
100%
Én most vagyok kb az 5. hétben, ma kezdtem azt érezni, hogy éhes vagyok, de finnyás is, amit megkívánok, az mégsem kell. Vacsora után bizonytalan érzés a gyomorban, a vitamint képtelen voltam lenyelni...
2017. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!