Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg baj, ha sokat simizem...

Tényleg baj, ha sokat simizem a pocim? Mindenkinek ilyen aktív a babája?

Figyelt kérdés

Azt mondta ma az egyik ismerősöm,hogy ne simogassam sokat,mert akkor kinyílhat a méhszáj a sok mozgástól,illetve nem jó a babának.

Az én kislányom szinte egész nap rugdos. :) Nagyon jó érzés. Mindig ilyen aktív lesz?


2009. febr. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az imerősöd igazat mondott nem tanácsos sokat simizni a pocakot mert görcsöket okozhat és ettől kinyilhat a méhszály!Persze simizheted de ne vidd túlzásba!Melyik kismami bírná ki ha nem simizhetné az egyre csak gömbölyödő pocakját?:-)Jó ha ilyen aktív a babád mert így tudod,hogy minden a legnagyobb rendben van a pocakban.Ez majd csökkenni fog mivel egyre kisebb helye lesz a babónak a vége felé már csak inkább helyezkedni fog!Boldog baba várást :-)
2009. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez csak akkor baj, ha egyébként is sokat keményedik a hasad, és még nincs itt az ideje, hogy szülj.

nálam sajna ez volt, nem nagyon simizhettem :(

2009. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt még nem hallottam, én is simizem a pocim ha mozog a babó meg ha nem akkor is. A babóm is elég aktív ma, örülök neki. Mennyi idős vagy? Én 24 hetes.
2009. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!