Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6-hetes Kismamák, mikor...

5-6-hetes Kismamák, mikor készültök dokihoz, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
én most szerdán töltöttem az 5.-hetet de csak két hét múlva mennék, szédülök és fáradt vagyok mindig:-)amúgy boldog vagyok és aggódom egyszerre!
2011. márc. 20. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem első baba lesz. Pénteken lettem 5 hetes, de már szerdán voltam dokinál. Sajna még nem sokat látott, de megyek ehét szerdán is. Már nagyon várom, tudom nincs sok esély még szívhangra, de hátha :)! Nekem is mindegy mi lesz, csak minden rendben legyen, mert több mint másfél évet vártunk rá!
2011. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tegnap 22:22-es

Nálunk is fiú és lány van, Enikő és Barnabás. A mostani Nándor/Borbála lesz jelenlegi állás szerint. :)

2011. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hú akkor ha másfél évet vártatok biztos nagyon boldog vagy! Gratulálok!

szép nevek én még ennyire nem vagyok biztos benne:-)

Maja, Janka, Emma vagy Benedek, Bendegúz ezeken gondolkodom persze apa még úgyis közbe szól!

2011. márc. 21. 07:57
 14/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem már van 2 Fiam. 2 és 3 évesek. Most várjuk a 3. babát. Elvileg 4+3 vagyok, de a teszt már 2 hete pozitív, így lehet, hogy nagyobb a Baba. Ma megyek uh-ra.

Kisfiam már a teszt előtt mondta, hogy : Anya, neked baba van a hasadban! :)

Most hajtogatja, hogy 2 baba és van és kislányok...háát majd ma kiderül :)

2011. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én amúgy nem hiszek se női se gyerek se egyéb megérzésekben, de mióta terhes vagyok, a 3 éves fiam az összes plüssállatát a pólója alá tömködni, és így kitömött hassal mászkál :O
2011. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

08:03 vagyok

:)

Aranyos lehet a Kisfiad! Csak megérezhetnek valamit! :)

Majd megírom mit mondtak az uh-n. Ha igaza lesz....akkor ott ájulok majd el :)

2011. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

nekem 5-éves lesz alányom júliusban a fiam 2-májusban én babonából nem szólók sem nekik sem másnak a páromon kívül a 12-16.hétig

Ikerek szép lenne :D

2011. márc. 22. 14:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sem szóltam még, a fiam 3 éves, a lányom 7. Ha baj van, ne őket terheljem vele. Ráérnek megtudni a 12. hét után is.
2011. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

igen én is így látom legalább ha tényleg lenne valami gond (ne legyen!) nem kell mindenkivel egyesével közölni és magyarázkodni az nagyon nem jó :(

én fiammal és lánykámmal is vérezgettem rá is került a papíromra hogy fenyegető vetélés, szerencsére nem lett baj de azért jobb félni...

2011. márc. 22. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!