Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan vagytok így? Akik...

Sokan vagytok így? Akik egyenlőre nem tehetik meg hogy a babának külön szobát rendezzetek be.

Figyelt kérdés
2 szobás panel lakásban lakunk.A párommal már sokat gondolkodtunk a baba helyén.Végül mindig arra jutunk legjobb lesz ha egyenlőre velünk lesz a hálóban.Gondoltunk arra is hogy a nappalit átalakítjuk félig hálóvá félig nappalivá,és a kisszoba maradna a Picié.Aztán számolgattunk és rá kellett döbbennünk,hogy ez az alakítás kisebb vagyonba kerülne,mivel gipszkarton fal is kellene.A baba holmijai és az orvos így is kisebb vagyon lesz ha egy egész szobát akarnánk babásítani komplettebb bútort vennénk ami később is jó.Így maradt az a terv hogy nálunk lesz a bébi egy Neki kialakított sarokban.Hogy tudnám csinosítani azt a falat,Ti hogyan alakítottátok ki?Olyanok válaszát várom akiknél nem volt megoldható a külön szoba.Köszönöm
2011. márc. 21. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 szobába élünk. Mi is úgy terveztük, hogy a gyerekszoba mi hálónkba lesz. Elején így is volt, aztán mivel a férjem rossz alvó, "kiköltözött" a nappaliba, és a kihúzható kanapén aludt, és persze én is mentem vele. A kisszoba teljes mértékbe átment gyerekszobának:-) A nagy ágyunkat még meghagytuk bent, így néha ott alszom(pl.:beteg a fiúnk, fél éjszaka). Most tervezzük a tesót, így biztos megint átalakítjuk a lakást, hiszen kell majd még egy ágyikó és még egy szekrény.

Szerintem ne aggódj! Vegyél egy kiságyat és egy komódot, díszítsd ki egy kicsit, aztán úgy is látni fogod, mi az ideális.

2011. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szia.ne aggodj én a 3.babámat várom és szoba konyháában lakunk.sajnos majd csak jövöre tudunk elmenni ha minden jol megy de jol el vagyunk.a 7 évesemnek vanegy galériája majd a 2 évesem felköltözik mellé..a kicsi meg lent lesz addig..lesz egy gyerek részleg:Daztán majd lesz valahogy:D

láttam jo szivacsmatricát majd az lesz a falon,ugyanuguy lesz baldahin:Dmindent meg lehet oldani csak akarni kell.és felesleges nagy költségekbe verni magad mert a 2 évesemnek már külöön izlése van ugyhogy hiába raktam voltna fel hercegnős matricát nem tettszik neki:D

2011. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,aranyosak vagytok.Marad a babasarok ötlete mivel cappucino a fal vmi olyasmi bordűr szeretnék a macik előnyben vannak.A maci egy igazán kedves figura,minden gyerek szereti:)Nem gondoltam én sem konkrét hercegnős,micimackós vagy bármilyen mesefigurára,én inkább állatokra gondoltam,süni katica méhecske maci...na majd meglátjuk:)További ötletek tippek jöhetnek:)És köszönöm csajok!
2011. márc. 21. 12:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia,

mi egy szoba, konyhában lakunk, úgyhogy velünk alszik a baba. Van egy kis babasarok és ott minden ki van dekorálva. Jövőre építkezünk, akkor majd lesz neki külön szobája.

2011. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!