Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kell mennem cukor...

Holnap kell mennem cukor terhelésre. De megkértem a dokim hogy ne kelljen meginnom azt az iszonyú löttyöt. Azt mondta akkor egyek egy zsömlét és egy pohár tejet igyak. Mivel helyetesithetem a tejet? Ti mit ittatok helyette?

Figyelt kérdés
Ök azt mondták egy darab sajt,kefir,joghurt.De sem a tejet sem ezeket nem szeretem!Mit egyek,igyak a zsömléhez?
2009. febr. 24. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ennyire finnyás?!?! Megsúgom neked, hogy az a lötty nem iszonyú! Olyan, mint egy kicsit elcukrozott limonádé. Nekem kifejezetten jól esett! Nem hiszem, hogy ez nagy "áldozat" lenne a babádért!
2009. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezt még nem hallottam, hogy ki lehet váltani tejtermékkel a cukros teát.

Én megittam, nem volt a legjobb, de túléltem, nálunk tesznek bele citromlevet is, én egy húzásra megittam, így csak a végén éreztem az ízét.

Sztm próbáld meg meginni, túl fogod élni te is! Csak 2 dl, ennyit megtehetsz az egészségetekért.

2009. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél liter volt- söröskorsóból:), és citromot tettek bele, amit én vittem.
2009. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A szülés sokkal kellemetlenebb,mint meginni 2dl cukros teát. Azt mivel fogod kiváltani???
2009. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene felcserélni semmivel.Szerintem is szőrnyű íze van, de egyszer meg lehet inni,Mit mondasz akkor ha véletlen nem jó mennyiségű sajt, joghurt, tej ... stb cseréled fel a szirupot?????És ha emiatt nem lesz jó az eredményed?????? Jobban tetszene ,ha a terhességed végéig dietetikushoz kellene járnod, vagy ne adj isten inzulint írnának fel????Szerintem gondold át még egyszer. Egyszer ki lehet bírni, főleg ha a babád egészségéről van szó.
2009. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha a 24 hét körüli cukor terhelésre gondolsz,azt nem lehet kiváltani semmivel.Ilyet orvos nem mondott neked.

Ugyanis ezelőtt a vizsgálat előtt nem lehet semmit enni.Éhgyomorra veszik le a vért,majd meg kell inni a cukros lötyit,és 2 óra múlva újra vért vesznek.

A vizsgálatok pedig a Te és a gyereked érdekében vannak.Ehhez fel kéne nőni agyilag,és nem nyifegni-nyafogni.Tényleg,mit fogsz művelni szüléskor???

2009. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
A 10:24-esnsk üzenem, hogy nagyon jót röhögtem, pedig olyan pocsék kedvem volt.
2009. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Vigyél magaddal egy kifacsart citrom levét pl.kis vitaminos flakonba és öntsd bele az egészet!

Ez fontos vizsgálat ne akard kiváltani és nem is szörnyű.

Utánna iszol pár korty vizet és nem is lesz édes íz a szádban!CSak 1 elcukrozott limonádé:-D

2009. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek az okosságot!

Elöször is nagyon hányos vagyok és 99% hogy 1 kortyot sem tudnék meginni és sugárban hánynék.

Másodszor itt nem engednek izesiteni semmivel sem!

Harmadszor 25 hetes vagyok és nállunk ha valaki nem birja meginni a löttyöt akkor lehet ezt kérni bár nem lesz annyira pontos az érték.

Negyedszer tej érzékeny vagyok ezért gondoltam hogy megkérdezem hogy mivel lehet helyetesiteni a tejet......

Szoval erröl ennyit!Nem tehetek rola hogy ilyen vagyok!Igyekszem mindent megtenni a babámért ami tölem telik!

Ja!Külföldön nincs is c.terhelés!Az ott szülö nökkel mi van?

Na mindegy azért rosszul esett hogy igy letámadtatok!

2009. febr. 24. 10:43
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi a aletámadásért, de akkor pontosabban kellett volna feltenni a kérdést! Így már azért kicsit más!!
2009. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!