Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyban voltál már amniocent...

Bajcsyban voltál már amniocentézisen? Genetikai tanácsadáson? Alacsony afp, közepes kockázatú integrált teszt miatt.

Figyelt kérdés
2,5 évvel ezelőtt amikor a kisfiammal voltam várandós akkor sok minden alapján (többek között az alacsony Afp-is) elküldtek amniora-20 hetesen.Szerencsére minden eredmény jó lett.Most ismét babát várok (27évesen).Ma kaptam meg az integrált teszt eredményét.Rosszabb mint az első babánál volt.Afp 0.44Mom,down kór előfordulás:1:400,(a tarkóredő 2 mm volt).A dokim javasolná az amniot,persze ő is és én is tudom h az afp alapjában véve egy szar vizsgálat.De most kiborultam,hogy nem lehet egy normális terhességem amit ne stresszelnék végig,amit még élvezni is tudnék :( Szóval a dokim a Bajcsyt javasolta (az elsővel a Sote-n voltam) itt is Dr.Ferenczi Miklóst.Ha v.ki volt már itt leírná,hogy működik a rendszer.Bejelentkezés,tanácsadás..szúrás.Ezekre kb mennyit kell várni?Minél hamarabb túl akarok lenni ezen.Köszönöm.
2011. márc. 23. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nála voltam. Érdemes már ma felhívnod, beszélni vele. Csütörtökön kell odamenni 13 órára jelentkezni a betegfelfételen. Először a tanácsadásra kell menni, az egy beszélgetés, ott is nagyon kedvesek, ezután a doki csinál egy uh-ot. Készülj fel, nagyon sokat kell várni. Akkor kapsz időpontot a beavatkozásra. Reggel 3/4 7-re kell menni a betegfelvételre, aztán várakozni az A épület 3. emeleten. Mindenki nagyon kedves, tapintatos, udvarias. Ne aggódj, minden rendben lesz.

2011. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és A épület 2. emelet jobbra a folyosó végén van a genetikai tanácsadás. Ha érdekel még valami, kérdezz, szívesen válaszolok:)
2011. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Írnál nekem privit h megtudjam az elérhetőségedet,mert nekem nem ajánlja fel a rendszer h írjak neked.Köszi
2011. márc. 23. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Írtam, de jobb lenne, ha itt kérdeznél, (ha nem nagyon személyes,) mert sajnos sokakat érint.
2011. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.Szóval ha felhívom őket akkor kb mennyi idő múlva hívnak be tanácsadásra?(a sote-n kb 1 hét volt).A dokimat pénteken kell hívnom,akkor tudja megadni a Ferenczi dr. tel számát.(bár gondolom a netről én is megtalálom a genetika számát-nem értem ez miért nem jó neki).Ugye itt nem kell bent maradni a kórházban?Itt is 4 hét mire megkapod az eredményt?Ma elmegyek 4D-re hátha egy ici-picivel okosabbak leszünk.Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 24. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hívnak be, igaziból semmi jelentősége, ha felhívod, ő is csak azt mondja, hogy csütörtökön 13-ra menj oda. Vidd az összes eredményed, TAJ, stb.

Nem kell bent maradni, délután 15 körül hazaengednek. Az eredmény kb. 3 hét. Ha idősebb terhesség, hamarabb megvan, kb. 10nap. Te már 17 hetes lehetsz legalább, tehát időpontot az uh vizsgálat után akár már másnapra adhat. Én még csak 12 hetes voltam, így 2 hétre rá csinálta.

2011. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a pénteket, menj ma!
2011. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írtam privit, fontos.
2011. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:30-kor a rendelés kezdődik, de 13:00-tól lehet bejelentkezni. Én akkor mentem és már öten előttem voltak.( a doki tanácsolta, hogy menjek korán) Így is estig ott ültem, vigyél kaját. :)
2011. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!