Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tgyás-t a szülést megelőzően...

Tgyás-t a szülést megelőzően szeretném megigényelni. Melyik adatlapot kell kitöltenem hozzá?

Figyelt kérdés
Sok félét találtam az oep oldalán, tanácstalan vagyok.Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 25. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy emlékszem én nem töltöttem ki semmilyen adatlapot, a körzeti orvos adott vmilyen papírt hogy ekkor fogok szülni és mostantól szülési szabadságon vagyok, ezt kellett beküldenem a mhre a bérszámfejtésre, és szülés után kellett még mindenféle papírokat beküldenem

de az én mhem tb kifizetőhely, ha a tied nem az, akkor lehet másként van

mhet kérdezd meg a bérszámfejtést, vagy a körzeti dokidat

2011. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3db nyomtatványt kell letöltened:


1.Igénybejelentés Táppénz, terhességi-gyermekágyi segély, gyermekgondozási díj, baleseti táppénz igényléséhez (IB. 20. r.sz.) [link]


2.Pótlap terhességi gyermekágyi segély megállapításához (PL. 30/thgys. r.sz. [link]


3.Nyilatkozat a tehességi-gyermekágyi segély megállapításához (NYIL. 40/thgys. r.sz. [link]

2011. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De egyébként ezt a munkáltatódnak kell intézni, ott kell bejelentened, hogy ki akarod venni a szülési szabadságot. Nekik kell beszerezni minden nyomtatványt és beküldeni az OEP-hez.
2011. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Sajnos nem Tb kif.hely a munkahelyem, de ami méginkább sajnos,hogy elég bénák és nem annyira segítőkészek.

Az Oepet is hívtam, ők is azt mondták,h ezt a munkáltatónak kellene teljesen intézni.

Kicsit a sarkamra állok, aztán remélem, segítőkészebbek lesznek, így könnyű, hogy lerázzák magukról a feladataikat...

Még1X köszi!

2011. márc. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!