Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április közepére kiírt kismami...

Április közepére kiírt kismamik hogy vagytok? Mekkora a picúr a pocakban? Mindennel elkészültetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ápr. 16ra vagyok kiírva. Mondhatom hogy mindennel elkészültem, még egy-két dolgot kell megvennem, de az már tényleg semmiség. Táska összepakolva, kisruhák kimosva, kivasalva, elrakva.

Bár nem baj, ha mondjuk kicsit hamarabb jön, olyan 10 nappal. Talán akkor nem lesz olyan nagy.

Szerdán voltam nst-n, meg uh-n ezek az eredmények lettek: bpd:94, fl:68, ac:291.


Te hogy állsz? Miket érzel?

2011. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Még annyit, hogy nekem első baba, kisfiú lesz. Neked?
2011. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan 1 évvel ezelőtt voltam április közepére kiírva.

Ekkoriban már kész volt a kórházi csomag,már 3000 gramm körül volt a babám ha jól emlékszem(3700 grammal született) és nagyon nehezen mozogtam óriási hassal:-)

Végül április 9.-én született meg.

Kisfiú lett:-)


Könnyű szülést nektek!

2011. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam nőgyógyásznál, a méretei: Bpd: 94 mm, AC: 334 mm, Fl: 75 mm, becsült súlya 3278 gramm.


Második gyermekemet várom, mindkettő kisfiú. Április 18-ra vagyok kiírva.


Én is elkészültem mindennel és nekem is nagyon nehéz már a várakozás. Főleg a 2,5 éves kisfiam mellett...:) Az utóbbi időben rettentően anyás lett és nem egyszerű már őt emelgetni, ölelgetni a hatalmas pocakkal.

2011. márc. 26. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En Apr. 19-re vagyok kiirvam masodik kisfiu nalunk is. Nem konnyu nekem sem mivel a kisfiam apr 7-en lesz egy eves... orulnek en is ha hamarabb jonne mert mar nehez emelgetni ot igy nagy hassal, es meg csak most kezd el menni. Vicces lenne ha ugyanugy 7-en szuletne o is. Nalunk is minden kesz van korhazi csomag bepakolva, szobacskaja berendezve. De kitartas csajok mar tenyleg nincs sok hatra!!! Konyu szulest mindenkinek!
2011. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én április 12.-ére vagyok kiírva és kisfiú lesz! Én is készenállok már mindennel, már alig várom hogy kibújjon de egy pár keményewdést leszámítva semmi jele hogy jönni akarna:( bár nst már mutatott egy pár összehúzódást!Múlthéten uh-on bpd 89 volt.Nekem most a végére lett a legtöbb energiám,nagyon jól érzem magam és a pocakom sem gátol a mozgásban.
2011. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én most épp 36+4 hetes vagyok, a legutóbbi UH-on 34. hétben voltam, akkor volt 2660gramm a becsült súlya! A kórházi csomagomat a héten pakolom össze, ezen kívül már minden kész van, csak nagyon apró dolgok kellenek. Eldobható pelenka, és a fürdetőszerek, de azt úgyis az orvos írja majd ki! :-)
2011. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok..én április 18-ra vagyok kiírva, Bajcsy kórházban fogok majd szülni! Ti? :-)
2011. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én áprl. 11-re vagyok kiírva és én is a Bajcsyban szülök. Lány lesz, és ma nagyon fáj a hasam és a derekam, de nem rendszeres. Méreteit nem tudom, mert 32. héten nézték utoljára, majd csütörtökön megyek UH-ra.

2011. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én a Szent Istvánban fogok szülni.


Mindenkinek kitartást és könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!