Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképp kell barnázni...

Mindenképp kell barnázni terhesség elején? Mert én 6 hetes vagyok de még semmi nem történt. Csináltam 1 hete pozitív tesztet gondoltam nem megyek majd csak 6-7 hét körül addig ugysem látnak semmit.

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell:)

Nekem az elsőnél volt, a másodiknál semmi.

2011. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjjj!Az a jó ha nem barnázol!Ha barnázol ,ott sokszor már nagy gond van!!!!
2011. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell :) A beágyazódáskor lehet némi kis barnás vérezgetés, de ha nincs, az nem jelenti azt, hogy nem történt meg a beágyazódás, főleg mivel pozitívat teszteletél.


Én egyáltalán nem barnáztam és az eredmény épp itt szuszog mellettem, 7 hónaposan :)


Boldog babavárást és örülj, ha nincs semmiféle tünet, légy vidám és pihengess kicsit többet a megszokottnál. :)

2011. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes vagyok, de bár ne barnázgattam volna egyszer-egyszer! Sokkal nyugodtabb lennék. Amíg barna addig nincs baj, de nélküle csak jobb...
2011. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek csak annyit olvastam itt hogy barnáznak és onnan tudják h baba.

jó baba várást mindenkinek és szép napot

2011. márc. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!