Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes múltam, a hasamon...

38 hetes múltam, a hasamon nem látom, hogy leszállt volna viszont eléggé lent érzek mocorgást meg nyomást. Így a vége fele nekem nem lassult le a babám, még mindig nagyon aktív. Hogy vagytok 38 hetesek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én meglehetősen türelmetlen vagyok már így a vége felé. Nekem már nem olyan aktív, sokat lustizik. Elég gyakran vannak fájdalmaim, olyan kisugárzó, nyílaló fájdalom a hüvelyembe ill. a pocimban. Biztos attól van, hogy nyilogat a mészájam. Hétfőn bő egy ujjnyira voltam kitágulva. Könnyű szülést neked. Már jó lenne ha megszületne.
2009. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

én 38+3 hetes vagyok! már én is nyitva vagyok minimum 1 ujjnyira,legutóbb ennyit mondott a doki,3 hete! a nyákdugó pont egy hete ment el! a hasam alja nagyon fáj,és ehhez nem kell sokat menni,ja és a szemérem csontom is! nekem is még mocorog sokat! jóslóim nagyon ritkán vannak! nektek mekkorára kalkulálták a baba súlyát? én most voltam a 38 hetesen,és 3500 gr-ra!

minden jót,és könnyű szülést nektek!

2009. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a 36 hetesen volt 2700gr körül szerintem olyan 3500gr körül lesz. Nekem is fájdogál a hasam,de még nem a deréktól induló fájás. Viszont már fáradékonyabb vagyok.
2009. febr. 26. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes 1 napos vagyok ma és már én is nagyon türelmetlen. A doki szerint még csak majdnem egy újnyira vagyok nyitva, és egy kicsit rövidült a méhnyakam. Nyákdugóval nem találkoztam, jóslóim este vannak. A szeméremcsontom nagyon fáj, bár már több mint egy hónapja. A babucim egy két napja egy kicsit lustibb, bár tegnep éjjel szegényem nagyon sokat mocorgott, mert olyan migrénem volt, hogy alig bírtam magammal, sajnos elkapott valami betegség. Már alig bírom amúgy is meg még ez is.....

Minden jót nektek!

2009. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma lettem 38 hetes. a szeméremcsontom fáj nagyon még mindig, (hetek óra), a babám nem lassul, sőt..., jóslófájásaim nincsenek, c:3100 vagyok még mindig, továbbra is szedem a homeopátiás bogyeszokat, és nyomatom a málnalevél teát. és már iszonyatosan várjuk, hogy történjen valami, de egyelőre nem úgy néz ki, mint aki ki akar jönni. :) 36 hetes uh-n azt mondta a doki 3 kilo körüli, na most ez azér elég tág fogalom, én is azért reménykedem, hogy 3,5 kilonál nem lesz nagyobb a születési tömege...

minden jót nektek, már mindjárt itt a vége, és kezünkben lesz a babó ! :)

üdv, noj

2009. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!