Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ugy érzem...

Normális hogy ugy érzem beszél hozzám a hasamban a gyerekem? Aki max 1 hónapos

Figyelt kérdés
szóval hánytam rosszul voltam reggel tegnap meg tornán mondta nekem ne tornázzál ne bánts. ez lehetséges vagy megörültem? éa ma is akartam menni de rosszul voltam hánytam. ugy érzem hogy ott van és kommunikál velem. ugy hogy a fejemben hallom amit monnd. más is volt igy?
2011. márc. 30. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A fejedben szerintem magaddal kommunikálsz.Én tapasztalatként írom, hogy a várandósságom első hónapjában nem vettem észre, hogy terhes lennék, pedig már nagyon vágytunk rá a párommal. Amire határozottan emlékszem, hogy néha esténként szúrkált a hasam, és ha egy régi kedvenc zenémet hallgattam, akkor elmúlt.Vagy egy-egy tevékenység végzése közben, ha elfáradtam, de mégsem pihentem le, akkor összerogytam, ezért le is ültem.

Az a helyzet, hogy nem gondolom magam bolondnak, sem skizofrénnek, hanem igenis alkalmazkodom a babához, és én is úgy érzem, mintha kezdeném megismerni a kis természetét, pedig még az agya is most barázdálódik.

Az egész család beszél hozzá, és nem azért mert elvárom, hanem mert már szeretet veszi körül.

Szeresd őt, s inkább sportolj olyat, ami most nem árt.

2011. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!