Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is idegesítenek az ilyen...

Mást is idegesítenek az ilyen jellegű megjegyzések? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

3.babámat várom,17 hetes vagyok.Két kislányom van és mindenki azzal jön hogy akkor ez hátha fiú lesz?!Vagy hogy véletlenül lett ugye?Jól meggondoltátok?Viheti az apja nevét legalább ha fiú lesz?Ez aposom szövege,aki mással se foglalkozik csak hogy fiú legyen és a nevét vigye tovább!

34-35 évesek vagyunk nem véletlenül csuszott be a 3.baba és mindegy hogy mi lesz hiszen az első lányom születése után volt egy daganatos terhességem így tényleg az egészség számít mégha ez közhelyként hangzik is.Ja és egyébként mindig is 3 gyerkőcről beszéltünk.

Engem már kiidegelnek ezekkel mi lesz még a végéig?Vagy ha kiderül hogy tényleg fiú?Nem is fogom megmondani senkinek a nemét majd ha csak megszületik!


2009. febr. 26. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc sztorim: a "Na és mi lesz? Lány? Vagy fiú?" Mondom lány. Erre az ismerősünk válasza, aki egyébként már nagymama: Nembaj, csak egészséges legyen! A mi családunkban a négy lánytestvértől a szüleink igazságosan és arányosan öt lány és öt fiúunokát kaptak. És senki nem cserélné el a saját lányát..Néha az az érzésem, hogy bocs, de hülyék az emberek ebben a témában. Főleg az anyósok, akik ugye azon morfondíroznak, hogy a menyük NEM TUD fiút szülni a kicsi fiuknak. Pedig ugye ez úgy néz ki, hogy a mama kicsi fia az, aki NEM TUD :) És jajj annak a férfinak, aki esetleg alapból kislányt szeretne.
2009. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mi a 23.hétbe vagyunk.Anyósom és a sógórnőm nem méltatnak még válaszra sem.Ha aPárom mamájánál vagyunk és ott van anyóso mindig akkor gyújt rá ha a közelembe van.

Párom munkahelyén mennek a megjegyzések."Az ülve pisilósok táborát gyarapítjátok" "Mit lehet kezdeni egy lánnyal?" stb.

Nem érdekel az én szüleim örülnek,a rokonaim örülnek,mi várjuk,örülünk neki.Először én is felvettem a megjegyzéseket de már nem törődöm velük.A picur a LÉNYEG!

2009. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!