Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltok otthon egész...

Mit csináltok otthon egész nap 25 hetes első babát váró kismamák?

Figyelt kérdés
Terhességem elejétől veszélyeztetett vagyok, így otthon maradtam. Már nem is megyek vissza dolgozni, mert vettek fel e helyemre, és nem is bírnám a 8 órát. Megcsinálom a napi teendőimet, hobbim az üvegfestés, azt is festek, már van egy csomó kép a gyerekszobába, de marad felesleges időm. Mit csináltok ti?
2011. ápr. 6. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert amikor a kisfiammal terhes voltam, a barátnőm éppen a szomszédban babázott már. Így én sokat voltam náluk, vagy sétáltam velük.

Neked nincs a közelben valakid?

2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 21 hetes vagyok, de én is néha unatkozom. De szerencsére alig egy éve új szomszédunk lett, ahol egy két éves kis srác is van. Szülei fiatalok, igy hozzájuk szoktam átmenni, beszélgetünk, kávézás, játszom a gyerkőccel, vagy pedig kint vagyunk a jó időn. Irtó jól elvagyunk, és gyorsan is telik igy az idő. Neked nincs olyan valaki akihez el tudnál menni? Nekem még uncsim is babát vár, 1 hónap van köztünk, hozzá szoktam lemenni, vagy pedig barátnőmhöz le sétálok.
2011. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De jó nektek, én totál egyedül vagyok. De elütöm az időt.


Sokat pihenek, sütök, főzök, filmet nézek, babás oldalakat bújok... De sajnos társaságom az nincs. :(


Pár hét múlva indul egy szülésfelkészítő, már nagyon várom. Végre emberek közé megyek :)


21+1 hkm

2011. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tesómhoz el tudok menni, de nem akarok minden nap a nyakán lógni. Illetve, ha megyek anyuékhoz, vagy boltba, vagy akár, ha vasalok, sütök, akkor utána már nincs erőm mászkálni sehova. Akkor marad az internet és én:)
2011. ápr. 6. 15:46
 5/11 anonim ***** válasza:
gyere anyatanyázni
2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

En is veszelyeztetettkent vagyok itthon masodik hete, eddig egesz gyorsan telt, mindennapra igyekszem beiktatni vmi tennivalot!:)) Bar vannak olyan reszei a napnak amik lassabbak:((

Sajnos gyakori kemenyedesek miatt sokat kell pihennem, igy nagyon sokat nem maszkalhatok, pedig jo lenne!!

Viszont nekem sincs senki a kozelben:((

Gyere a babanetre, 2011 juliusi kismamak, ott szoktunk napkozben dumcsizni!!

25 hetes kismami

2011. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az invitálást, megyek.
2011. ápr. 6. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Én már több, mint 2 hónapja vagyok veszélyeztetett terhesként táppénzen. A sok haskeményedés miatt eleinte csak feküdtem egész nap. Na az nagyon uncsi volt és párszor ki is buktam, mert nagyon elegem volt az állandó netezésből és tévézésből. Most hogy nőtt a pocakom, már nem keményedek annyira és el merek menni egy kicsit sétálni, vásárolni. Azt is szeretem, amikor süt a nap és pokrócokkal felszerelkezve kifekszem egy napágyba olvasgatni. A házimunkát szép komótosan csinálom, h tovább tartson a program. :) Néha a munkahelyemre is benézek egy kicsit pletyizni, meg a védőnői tanácsadáson szoktunk dumcsizni a többi kismamával. Erre a hétre tervezem a kimosott babaholmik kivasalását, elpakolgatását.


32 hetes kismama

2011. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én élvezem a heverészést amíg lehet,és örülök,mint majom a farkának,hogy nem kell stresszelnem,alkalmazkodnom,és gürcölnöm a munkahelyemen! Remekül eltöltöm az időmet a babaholmik nézegetésével akár neten,akár boltban. Folyamatosan tervezgetek,pakolgatok itthon és megnézem az összes délutáni szappanoperát!:D
2011. ápr. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Takarítgass! Szépen lassan, hogy ne erőltesd meg magad! Biztos van a lakásban olyan rész, ami nem tiszta. Csináld meg! Főzz finom ételeket, olvass, nézz filmeket! Aludj sokáig, utána már úgysem lesz rá lehetőséged! Esetleg új hobbik?
2011. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!