Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » áprilisra kiírt kismamik,...

áprilisra kiírt kismamik, hogy vagytok? Hogy telik a napotok? Mennyire aktív a picur? Szedtek homeopátiás bogyókat? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
utolsó (ÁPR 19) vagyok, a méhszájam 2100, de jó régóta. A jóslóknál érzem, hogy tágulok, leginkább a gátam hasogat ilyenkor...
2011. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
sziasztok!a kérdés kiírása óta eltelt idő alatt én is nyűgösebb lettem!, és nagyon babáznék már!Nehéz minden mozdulat pedig 8 kg-t híztam és mégis húz a súly:S vizesedem,nem alszom,éjszaka mint egy holtkoros a wc és az ágy között ingázom,undok vagyok kiakadok mindenen,nem birok itthon ülni de elmenni sincs kedvem:)és nem is nagyon merek. A férjem 6 kor ér haza nem bírom kivárni úgy unom magam,én is állandóan éhes vagyok de semmit nem kívánok nem is ízlik a saját főztöm se. Szóval már elég volt...
2011. ápr. 14. 11:41
 13/25 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok. A vizesedés mit jelent? Mert én már a gyűrűm sem tudom felhúzni az ujjamra, mert annyira vizesedni kezdtem. De nem tudom ez utal valamire?

Egyébként én éjjel már azt szoktam álmodni(mikor épp nem ébren forgolódom), hogy beindult a szülés és menni kell, s amikor felébredek félálomban nem tudom most igaz-e vagy nem. :D Nem túl jók az éjszakák! És a menstruáció-szerű görcseim is leginkább éjjel jönnek, akkor a legerősebbek.

Mindenkinek könnyű szülést!

2011. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

a vizesedés semmit nem jelent, ha a vizeletedben nincs fehérje és nincs magas vérnyomásod. Annyi hogy a szervezet visszatartja az értékes ásványi anyagokat így a sót is, ehhez pedig kötődik a víz, ami megmarad a szövetek között, de amint megszültél ez felszívódik, kiizzadod, kipisiled majd. annyit tehetsz, hogy sok nátriummentes vizet iszol és nem eszel sósat, esetleg néha egy gyümölcsnap. Nekem 20 hetes koromtól nem jön fel gyűrű, mindenem 2x akkora mint normálisan (orrom, szám, kezem, ujjaim, bokám, nyakam...) és mondom, 20 kiló felett van amit felszedtem, de ebből max 5 kiló ami zsír, a többi a baba és cuccai+ a kedves ödémáim :S

ÁPR19

2011. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21:03-as vagyok tegnap megszületett a kislányunk 3 kg és 55 cm :)
2011. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
de jó :) gratulálok!!! ÁPR19
2011. ápr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
jajj de szuper gratulálok hozzá!!!!:)és ha van egy kis időd,kedved megírnád a szülésed történetét?
2011. ápr. 15. 17:06
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen szivesen leirom!

12-én reggel 6-kor felkeltem kimentem pisilni!Visszafeküdtem éreztem hogy valami folyik a lábamon és nem tudom visszatartani!Elkezdett szivárogni a magzatviz!Keltegettem párom mikor felébredt mondom neki elfolyt a viz, erre a Drágám nagy álmosság közepette visszakérdez hogy milyen viz mondom neki a magzatviz!Erre rögtön kipattant az ágyból öltözés és indulás a kórházba!Ott megvizsgáltak hazaküldtek hogy még nem lesz baba menjek haza és pihenjek!(azért küldtek haza mert közel van a kórház)Éjszaka be kellett mennünk mert berendszereződtek a fájások 5-6 percesekre!Reggel 9-kor hazaküldtek hogy még csak két centi még mindig hazajöhetek hogy jobban tudjak tágulni a nyugodt környezettől!Hazajöttünk lefeküdt párom én is próbáltam aludni nem tudtam !Szerdán négy órakkor éreztem egy nyomást!Gyorsan keltettem párom mondtam neki itt az idő, bementünk a kórházba megvizsgáltak mondta a csaj hogy már 8 cm-re ki vagyok tágulva!5-kor átmentünk a szülőszobára és 17:43-kor meglett a kislányunk!A fájások nem voltak rosszabb az volt az egyetlen baj hogy 36 órát vajúdtam és végig hánytam aludni sem aludtam igy azért nehézkes volt nyomni de sikerült!Nem volt érzéstelenités és gátvédelemmel szültem!A baba makk egészséges hosszú fekete haja van!Hála istennek nagyon jó baba 3-4 óránként eszik nem nagyon sir ha fent is van elnézelődik úgyhogy tudom csinálni a dolgomat!Párom is sokat segit mindenben!Hát ennyi lenne!Bármikor újra csinálnám :)

2011. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mégegyszer gratulálok a kicsihez!azért ez a 36 óra nem lehetett egyszerű történet,de ritka ezt hallani,hogy pár nappal a szülés után "bármikor végigcsinálnám"hangzik el egy nő szájából:)jajj nagyon várom már,én is a babázást...és remélem én is ilyen emlékekkel gondolok vissza a szülésre mint te:)mikor jöhettek haza?melyik kórházba szültél?
2011. ápr. 16. 11:43
 20/25 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok ismét, én is nagyon gratulálok! Most komolyan mondom annyi erőt adott ez a történet, hogy végre valaki így adja elő a sztorit és nem hangzik olyan horrorisztikusan! Köszönöm! Nagyon édes lehet hosszú fekete hajjal! Jó babázást!
2011. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!