Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes terhes vagyok most...

5hetes terhes vagyok most jött ram az emelygös idöszak ami magaban nem lenne baj csak alig van etvagyam, nem baj ha nem eszek annyit?

Figyelt kérdés
56kg vagyok nincs feleslegem,probalok sok gyümölcsött meg olyat enni amiben sok a vitamin de nem okoz bajt az etvagytalansag?
2009. márc. 1. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első 3,5 hónapot végig hánytam, még a víz is kijött belőlem. De a babánk nagyon szépen feljődik! Most tartunk a 19. hétnél, kb. két hete tudok rendesen enni. 50 kg-ról indultam, most 53 kg vagyok. Úgy tűnik ilyenkor a szervezet a legapróbb adagokat is jól hasznosítja. Ja, és ráadásul szinte attól a pillanattól, hogy megfogant pöttömke, rá sem bírok nézni a húsra. De a dokim azt mondta ez sem baj, egyek sok zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket. Nem lesz gond Nálatok sem! :)
2009. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hetes és 3napos vagyok,nekem bevált az émelygésre a hideg tej,enni így se nagyon bírok,de jobb a gyomrom, dehát ilyenkor nehéz jot tanácsolni.

Ártani biztos nem fog a babának hogy nem eszel,mert gondolom vitamint szedsz és most az a legfontosabb.

Majd leszel még kívánós is;) Nekem a tapasztalt anyukák mondták.


Boldog babavárást!

2009. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,első 3-4 honapban én is nagyon keveset ettem,rá sem birtam nézni a kajára,most a 29 hétben vagyok,a babám jol fejlődik,ugy saccolják kb. 3300al fog születni,tehát nem kicsi,én is nagyon féltem
2009. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia. neaggodj!edesanyam amikor velem volt terhes annyira rosszul volt es a gyomra is naon tonkre tette, hogy felidos korig, 20 hetig, azaz amig meg nem mozdultam csak fogyott valami 6-7 kg, aztan egyszerre felszedett 12 kg, rovid ido leforgasa alatt. enis sokat hanytam, oklendeztem es a gyomrom is fajt, de en nem fogytam, maradtam 45, de most mar 47 vagyok. szerintem a szervezeted tudja hogy mire van szuksegetek,a folyadek meg a vitamin fontosabb mint a szilard taplalek, legalabb ha mast nem, gyurd magadba a gyumolcsoket, zoldsegeket es sok folyadekot igyal, mert belulrol kiszarad valaki az mar nagy baj.tudom, hogy nehez lehet egyeseknek, foleg akik kihanyjak meg a folyadekeot is, volt mar ilyen velem is, es hanyingerem volt meg a viztol is, de tobbszor kevesebbet iszom inkabb vagy eszek valami edeset,hogy jol szomjazzak meg.Neaggodj, tul leszel ezen az idoszakon is, a babadnak semmi baja sem lesz!

Udv.16 hetes kismama

2009. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Addig örülj amig csak émelyegsz.49 kg voltam mikor terhes lettem 8 hetesen 45 kg fogytam a sok hányás miatt.Most 12 hetesen keméyen 46 kg vagyok és még nálam se múltak el a rosszullétek.Mindig csak annyit egyél amennyi jólesik.Az étvágyad meg nemsoká meg fog jönni.ó baba várást
2009. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!