Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek meddig tartott az...

Kinek meddig tartott az émelygős időszak?

Figyelt kérdés
Tudom,tovább is megmaradhat, de ugye olyan is van,akinek már a 12. hét előtt megszűnik?
2009. szept. 30. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. hétig intenzíven tartott, szerencsésre hányásig nem jutottam, bár nagyon nagyon erősen ingerelt a dolog. Sajna a gyomorégés megmaradt a szülés előtti hétig. Az kegyetlenül megkínzott, mert nem tudtam egy jót enni egész idő alatt. Ettől függetlenül jól kigömbölyödtem... hogy mitől, azt nem tudom :)
2009. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől a 8. hétig tartott.Utánna kétszer voltam rosszul,egyszer 12 hetesen,egyszer pedig 18 hetesen,de csak 1 napig!
2009. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22.hétig, és sokat hánytam, nemcsak reggel.Aztán a harmadik trimeszter végén visszajött.
2009. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 13-14.hétig tartott.
2009. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer tartott a 14. hétig (ez nagyon megkínzott), majd elmúlt. Aztán a 18. héten visszatért, de akkor kevésbé volt rossz, inkább csak zavartak az illatok, szagok és hamar el is múlt.


24 hetes kismami

2009. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. hétig tartott az émelygős időszak, majd egyik napról a másikra elmúlt.
2009. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-9 hét között voltam émelygős, aztán egyik napról a másikra mintha elvágták volna.
2009. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 6. hettol a 12. hetig rosszul voltam, de elegge. aztan egyik naprol a masikra megszunt. most mar csak neha emelygek, foleg reggelenkent.

boldog babavarast!

16+2km

2009. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem,nálam sem fog túl sokáig tartani.
2009. okt. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!