Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptam a kombinált teszt...

Beike20 kérdése:

Megkaptam a kombinált teszt eredményem és pozitív lett ami azt jelenti hogy 1:25 ez elég siralmas. Aki ilyen cipőben van volt írna bátoritó szavakat?

Figyelt kérdés
Pedig csak 20 éves vagyok és nem dohányzom de viszont van egy kis tulsúlyom. Nagyon megvagyok ijedve! Jövőhetén megyek genetikushoz és azt mondta a nő dokim hogy el kell menjek magzatvíz vételre is eléggé elvagyok keseredve!remélem nem beteg a babám mert a családba sincs senki aki down-kóros!
2011. ápr. 9. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
mikorra kaptál időpontot?És megkérdezhetem,hogy hovavalósi vagy?
2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 A kérdező kommentje:
Tolna megyei???Te???Priviben leirom hogy pontosan hova
2011. ápr. 9. 18:17
 33/106 anonim ***** válasza:
oké várom
2011. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam időpontot még semmit nem tudok hogy ki kért időpontot csüt kaptam meg az eredményt és pénteken mentem fel dvára a kórházba a lakatoshoz és ő mondta hogy már kipostázták a beutalot genetikai után hamar kaptál magzatvízvételre időpontot és telefonálás után is hamar kaptál??
2011. ápr. 9. 18:28
 35/106 anonim ***** válasza:

Márc.25-én kaptam meg az eredményt,28-án szólt a védőnő,hogy ápr.4-re kapott időpontot a genetikai tanácsadásra-nekem nem kellett beutaló.Ápr.12-én megyek mintavételre.Szóval elég hamar lezajlott minden.

Nekem nem kellett intézni semmit,mindent a védőnő csinált.Szerintem kérdezd meg őt,hátha tud neked segíteni.

2011. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:
Megkérdezem majd de nekem a doki azt mondta küldte a beutalót és hogy akkor kell időpontot kérni!!Nagyon parázok!!Kellet valamiért fizetned??
2011. ápr. 9. 18:37
 37/106 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz semmi baj.semmiért nem kellett fizetnem.Nekem viszont azt mondta a lakatos,hogy a védőnők tudják a dolgukat és ők majd elmondanak mindent.Innentől kezdve egy másik orvost kerestem,aki elmagyarázott mindent és megnyugtatott.és most hozzá is fogok járni és ismét Pécsett fogok szülni,mint az első gyerkőcöt.Pedig nem akartam.
2011. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom nekem se nagyon akart megállni mikor mentem ....hogy megkérdezem hogy most mi a teednő:(és mindenképpen a magzatvizvételt mondták genetikain??
2011. ápr. 9. 18:46
 39/106 anonim ***** válasza:
igen,mert itt nálunk(nálad és nálam) már annyira magas a kockázati arány ,hogy ez a vizsgálat nyújt 100%-ig biztos eredményt.Van még az integrált teszt,de az sem ad 100%-os eredményt és a Lakatos ezt nem javasolta,egyből a mintavételt mondta.
2011. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:
Jah nekem is mintavételt javasolta és mit csinálsz ha rossz lesz az eredmény nem félsz tőle??
2011. ápr. 9. 19:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!