Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptam a kombinált teszt...

Beike20 kérdése:

Megkaptam a kombinált teszt eredményem és pozitív lett ami azt jelenti hogy 1:25 ez elég siralmas. Aki ilyen cipőben van volt írna bátoritó szavakat?

Figyelt kérdés
Pedig csak 20 éves vagyok és nem dohányzom de viszont van egy kis tulsúlyom. Nagyon megvagyok ijedve! Jövőhetén megyek genetikushoz és azt mondta a nő dokim hogy el kell menjek magzatvíz vételre is eléggé elvagyok keseredve!remélem nem beteg a babám mert a családba sincs senki aki down-kóros!
2011. ápr. 9. 16:01
 81/106 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a biztató szavakat
2011. ápr. 13. 16:14
 82/106 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden rendben zajlott kedden a kórházba.Jól vagyunk mind a ketten.Veled mi újság?Van már időpontod?A részleteket megírom majd priviben-de lehet,hogy csak a 7vége felé,mert még mindig feküdni kell.Addig is nyugi,vigyázz magadra!

2011. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 A kérdező kommentje:
SZia nagyon örülök hogy minden rendben még nincs időpontom sajnos.....:( még ez a bizonytalanság kedden megyek afp-re ami nem tudom milyen lesz....
2011. ápr. 14. 09:20
 84/106 anonim ***** válasza:
Szia!Mit mondtak Pécsen?Ma voltál ugye?Böbi
2011. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 A kérdező kommentje:
Szia!!Én nagyon nagyot csalódtam Pécsen nekem még uh se csináltak....majd 18 héten kell vissza menni nem kaptál még eredményt??
2011. ápr. 21. 10:45
 86/106 anonim ***** válasza:

HOgy-hogy nem csináltak uh-ot?Ezt nem értem!Engem a betegfelvételről egyből odaküldtek.És a 18.héten mit fognak csinálni?

Nekem még semmi eredmény,még csak másfél hét telt el azóta.Majd május elején már lesz vmi szerintem.És mit mondtak?

2011. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondtak....ez az én bajom nagyon leirtam őket...:(:(bementem egyből magzat vízvétel...mondtam elötte szeretnék uh-hogy azért még is mivan...de nem nem magzatvízvétel...én meg megmondtam hogy akkor nem....majd ha lesz uh utána meggondolom
2011. ápr. 21. 13:38
 88/106 anonim ***** válasza:
És most mihez kezdesz? Hova mész?
2011. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 A kérdező kommentje:
most megyek 4D uh-ra Kecskemétre azt mondják nagyon alapos sógornőm is ott volt...
2011. ápr. 21. 17:22
 90/106 anonim ***** válasza:
Írj, ha túl vagy rajta! Megy a drukk.
2011. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!