Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger csillapításra házi...

Hányinger csillapításra házi praktikák?

Figyelt kérdés

Iszonyat hányinger gyötör minden egyes pillanatban.

Alig tudok enni.

Már elég csak rágondolnom az ételre és görcsben van a gyomrom.Mit lehet tenni hogy ez csillapodjon és miket egyek hogy ne legyen a gyomromban állandó görcs?

6+3 hetes kismama


2011. ápr. 11. 09:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ettem pár szem háztartási kekszet de és most valamelyest csillapodott,de másra még gondolni sem tudok.

Délután megyek beszerző körútra :)

és kipróbálok mindent amit írtatok,valamelyik hátha beválik.

2011. ápr. 11. 11:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam egyedül a nassolás segített rajta, éhesen még rosszabbul lettem. Ráadásul csak nem túl egészséges ételeket bírtam enni (amúgy nagyon figyelek az egészséges táplálkozásra), de azt mondják, ilyenkor nem számít...
2011. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam a hideg narancslé vált be jéggel, a friss, citromból készített limonádé, a széndavas ásványvíz, jéggel. Meg a vizes, nem tejes fagyi, jégkrém, hülyének is néztek, hogy télen tonnaszámra eszem a fagyit ;) Ezek napközben működrek csak, este a pirított kalács esett jól vajjal és Ovomaltine-nal. Ezen kívül alig ettem mást.

A gyömbér nekem nem használt, a homeopátiás cuccok sem, csak a hideg dolgok, ideig-óráig.

Remélem, nem fogsz sokáig szenvedni, kitartást!!!!

2011. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!