Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos nem lát az első...

Ha az orvos nem lát az első UH-n semmit akkor mivan?

Figyelt kérdés
az első UH-n azt mondták nem látnak semmit még petezsákot se. Pozitívat teszteltem és magas a Hcg a szervezetembe. Lehet túl korán mentem? Az orvos azt mondta kb 5 hetes vagyok.. De lehet elszámolta és kisebb terhesség. Szerintetek? :(
2011. ápr. 11. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túl korán mentél,ne aggódj! Amikor először mentem akkor nálam sem látott semmit,egy hét múlva ár látta a babát is,azt mondta akkor,hogy 5-6 hetes vagyok!
2011. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor előszörmentem elvileg 6 hetes voltam és nem láttak semmit!!! Azt mondta a doki, hogy vagy később fogant vagy nincs terhesség, 1 hét múlva kontroll. Akkor már látszott a petezsák, újabb 1 hétre rá a szívverés. 10 nappal később fogant, mint a ciklus közepe.


Vagy korán mentél, vagy később fogant, ennyi.

2011. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi pozitívat nem mondott az orvos. Csak íjeszgetett hogy lehet méhenkivüli is, vagy felszívodott,stb... :S
2011. ápr. 11. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

az első uh-on nekem sem láttak mást, csak megvastagodott méhnyálkát, ez olyan 4-5 hét között volt,tehát akkor amikor kb.nem várt után voltam ,de még korai volt a vizsgálat, mert még egy hét sem telt el a nemvárt óta.szerintem bízz a tesztben, és 2 hét eltelte után menj vissza uh-ra! amúgy igen, szerintem túl korán mentél te is, ennyi lehet csak amiért még nem látni!!

Nyugodj meg, a +teszt az a biztos! Következő alkalommal már fogod látni a képernyőn, ez biztos, csak erre gondolj!! Nálam utána ok. volt minden, ott volt a baba.

2011. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,biztos túl korán mentél!Először nekem sem látszott semmi,csak megvastagodott nyálkahártya,de 1hét múlva már ott volt a petezsák...

18hkm

2011. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mégcsak megvastagodott nyálkahártya sem látszódott (5 mm-es volt), csak ott volt a 3 pozi teszt!!!!

1 hét múlva pedig már volt petezsák is, ráadásul jó helyen :)


18 hetes km

2011. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma voltam orvosnál megint és már látni a petezsákot is és a babát is :)
2011. ápr. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!