Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok/bírtátok a...

Hogy bírjátok/bírtátok a terhességet másik gyerek mellett?

Figyelt kérdés
ha rosszul voltatok,hogy oldottátok meg?Uyanúgy játszóztatok meg minden?Olyanok válaszát várom akik otthon vannak a nagy tesóval.
2011. ápr. 13. 12:52
1 2
 11/15 Alinaaa ***** válasza:

Én szerencsére nem vagyok az a fáradt ,,fajta,,. De az én kisfiam nagyon aranyos- a reggeli rosszulléteknél a hátamat simogatta. A kávénál a kisbaba végett aggódik, hogy ő miért iszik ilyet, meg van egy csomo aranyos kérdése. A legnagyobb szerencse a családiház. Én nyugodtan kiülök és ő mellettem játszik.

csak kitartás. Én azzal szoktam magam vigasztalni, hogy ha megszületik a kistesó és jönnek az éjjeli kelések, na akkor leszek csak kifáradva plussz még húzd az egész napot, mert lehet nem egyszerre alusznak majd....

Szóval kitartás. És könnyű további terhességet mindenkinek:)

2011. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Itthon vagyok 2 kicsivel (2,5 éves és 10 hónapos) + 2 ovisom van. 12 hetes vagyok az ötödikkel. Mostmár jobb, de amikor rosszul voltam hetekig, akkor bizony nagyon nehéz volt. Sokszor csak fetrengtem, és közben néztem, ahogy játszanak. Aztán mikor a nagyok is hazaértek, az még kalandosabb volt. Szerencsére a férjem sokat segített, nélküle még nehezebb lett volna... Ma kiderült, hogy a méhlepényem részben rajta van a méhszájon. Kímélni kell magam. Hmmm... Amúgy szerintem hozzáállás kérdése, hogy bírod! Mi ezt a babát nem terveztük (legalábbis nem most), de ahogy kiderült a dolog, egyből elhatároztam, hogy ha már így alakult, nem fogom sajnáltatni magam, hanem bírni fogom! Bízom benne, hogy Isten is megsegít, és nem lesz semmi probléma! :-)
2011. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jesszusom utolsó!!!!De ügyes vagy!!

Én még az első trimesztert(8.hét) taposom és 2,5 évesem van itthon. Hajlamos vagyok elkeseredni és sajnáltatni magam, az egész napos borzalmas rosszullétem miatt. De itt egy kis erőre kapok:)

2011. ápr. 13. 18:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, ez az időszak mindenkinek nagyon nehéz, aki rosszul van! Hát még annak, akinek van már 1-2 (vagy 3-4 :-)) nagyobb... De hidd el, gyorsan elmúlik, és egyik napról a másikra erőre kapsz! Fel a fejjel és kitartás!

Utolsó voltam.

2011. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A nagy 7,5 hós volt, mikor rám törtek a rosszullétek, akkor ő ment a kiságyba, én igyekeztem gyorsan elengedi a wc kagylót és siettem vissza hozzá. Az elsővel nap 5-6x voltam rosszul, most összesen volt a 12. hétig 10-15 rosszullét, de talán nem engedhettem el magam, én főzök a nagynak is, plusz magunknak is, segítségem nincs egyáltalán, így nem volt időm magamat sajnálni.

A fáradtság az kemény volt, az elején 12-14 órákat is bírtam aludni a naggyal, most is volt egy időszak, erre nem most jött a foga a nagynak? nem hogy 12 órát, de még 4-et se tudtam egybefüggően aludni :) de túléltem, most már elég napi 7-8 óra, a nagy már áll, szóval bírható, át kell esni az elején, aztán talán könnyebb lesz :)

boldog babavárást! 20 hetes km.

2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!