Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetet töltöttem be korházba...

23 hetet töltöttem be korházba kerültem 5 napra mert véreztem. A babám jol van, a méhszáj zárva a lepény mélyen a széle eléri a éhszájat de nem tudták megmondani mitöl véreztem lehet h hűvelyből v a lepény de jol tapad hál Isten! Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Előfordulhat többször is?magnézium 3x2 kell szednem hametomát a doki nem látott minden leletem jo!Akkor kezdödött mikor a 3. canesten kúpot feltettem de épp hogy felraktam nem mélyre a doki sem tudja honnan véreztem.A babámat kisebbnek látták mint a 4d uh on.Szerintetek melyik a hihetöbb?
2009. márc. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony ha a méhszájat éri a lepény, akkor előfordulhat vérzés, akár többször is. De előfordulhat, hogy a kúp sértett meg valamit. Nem kell feltétlen, hogy mélyen legyen! Nos, ha a doki nem aggódik, akkor neked sem kell! Több kismaminál fordult már elő, hogy nem látták a vérzés okát!

Nos én azt mondanám, hogy a 4D jobb, de ez attól is függ, hogy ki csinálja, mennyire jó szakember!

2009. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 nap tünetmentesség után ma ujra rózsaszines vmi váladékom van 8 kor hivom a dokit addig parázom nagyon.Feküdtem semmit nem csináltam és szedem a magnéziumot.Akkor megint mitöl???Lehet ennyi idö után még tisztulás?
2009. márc. 3. 07:55
 3/3 A kérdező kommentje:
hivtam a dokit azt mondta ez még belefér nem igényel korházi kezelést!Feküdni továbbra is!Volt valakinek hasonlo?Vérezgetett valaki terhesség alatt?Szedett vki C vitamnt rá és mennyit?Köszi
2009. márc. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!