Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában egyre gyakoribb az...

Mostanában egyre gyakoribb az "áramütéshez"hasonló zsibbadásos nyilalásom, mi ez? Baj ez vagy normális?

Figyelt kérdés

Direkt kipróbáltam, ha pihenek ha nem mindig van.. nincs összefüggés, viszont időnként elég durva. Először arra gondoltam megrugott a pici vmi izmot, de arra is odafigyeltem, nem rugáskor van. Pl. ha csak szimplán kelek fel.. vagy sima állás közben is levegővételkor. Tehát bármikor! Mi a manó ez?? nem akarok minden kis "aprósággal" dokihoz futni. De mi van ha nem apróság??? Van vki aki érzett már ilyet??

21 hetes kismama


2008. febr. 11. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
én még nem éreztem nekem nem zsibad még sehol viszont a barátnőm ő 22 hetes és azt mondja éjszaka arra ébred hogy el van zsibadva minkét keze itt sokat olvastam erről és ugy vettem ki a többi kismami szavából hogy normális ilyenkor az itt ott zsibadás de ha nem nyugtatalak meg akkor a doki vagy a védőnő nem kell elmeni hozzá telefonon is megkérdezheted további zsibadás mentes babab várást
2008. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt a zsibbadás szerű izét a hasamban érzem, nem a kezemben. Most fel is hívtam a dokit és azt mondta, hogy valószínüleg Bvitamin hiány és behívott kismamgondozásra is.

Köszi a választ, no meg a zsibadásmentes jókívánságodat! ;))

2008. febr. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!