Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettétek hogy mostanában...

Észrevettétek hogy mostanában szinte minden tippelős játékhoz hozzá szól valaki vmi bunkó dolgot?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés nemrég:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


és azóta valaki folyamatosan bunkó hozzászólásokat ír a tippelős játékokhoz!Nem tudom ki az de nem kellene leállítania magát mert esetleg megbánt vele másokat?

Oké hogy nem szereti a tippelős játékokat de azért ilyeneket nem kellene írogatni mint pl:

hermafroditát vársz meg hasonlók...azért ez elég bántó és elszomorító hogy ilyen hozzá szólások jönnek,meg magát alacsonyítja le!!


Bocsánat h írtam de az előbb nagyon felhúztam már magam mikor a tippelősnél láttam az újabb kulturált hozzá szólását!


Amúgy meg felnőtt, okos emberek vagyunk(ANYÁK AKIK GYEREKET NEVELNEK, VÁRNAK!!!), tovább lehet lapozni ha valami nem érdekel és nem kell fent akadni kérdéseken...


Bocsi mindenkitől hogy hosszú lett!!


2011. ápr. 19. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most tettem fel ilyen kérdést és jött egy igencsak okos válasz :D A kommentelő szerint én egy hermafrodita, ufo gyereket várok :D
2011. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen pont emiatt írtam ki már...szerintem sértő volt nagyon amit írt.
2011. ápr. 19. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig volt és lesz is ilyen: ami erősen megosztja az embereket. Nem írom le a magánvéleményem a dologról, hiszen azzal is vitát váltanék ki.

Ami a lényeg:

Felnőttek vagyunk, de NEM okosak, NEM tapasztaltak, és ami a lényeg: NEM egyformák.

Bölcsesség és intelligencia kérdése a dolog, és nem gondolom, hogy ezzel mindannyian rendelkezünk.

Ha valaki egy ilyen oldalra ír hozzászólást - függetlenül az okosságától - számolnia kell azzal, egy embereket erősen megosztó kérdésben kaphat olyan válaszokat, amik rosszul esnek majd neki. Nem tudja kizárni ezeket. Vagy megsértődik, vagy továbblép és mosolyog a kérdező.

Én azt mondom, vannak dolgok, amik így vagy úgy, nem erre az oldalra tartoznak, és vannak különböző negatív tulajdonságokkal rendelkező, vagy erősen frusztrált emberek, akik még a jóindulatú, hasznos kérdésekre is kaffogva reagálnak.

Szóval ezért.

2011. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen ez így van :)


Csak én úgy gondolom hogy aki babát vár és gyereket fog nevelni az már érettebb annál hogy ilyen dolgokat írogat...

nyilván szíve joga nem szeretni ezt a játékot amivel nincs is baj csak olyan fura ez nekem hogy így reagálja le.


A kérdéssel amúgy nem vitát akarok indítani csak hátha nem lenne több ilyen.

2011. ápr. 19. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Te is leírtad: saját magát minősíti - és ez így is van. Amúgy nem kell vele foglalkozni, majd megunja. Ha meg nem, akkor annyit tudok mondani róla: szegény (érzelmi)fogyatékkal élő...
2011. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem a játékot, lapozom is őket.

Van amikor belenézek, megnézem a kismamákat, mosolygok, de robogok tovább.

Akinek kötözködhetnékje van, annak ez jelenti a boldogságot.

Míg a kismamák akik tippeltetnek, a babának örülnek:)


Elmagyarázzátok mi a lényege a tippelésnek? Én nem tudok tippelni:) nem is lottózom:)

No szép napot

2011. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze azzal semmi gond nincs ha Valaki nem szereti :) különbözőek vagyunk :))


Hát pocakméret alapján tippelsz bizonyos hétre hogy mennyi idős lehet a baba...és mikor kiírják a választ sokszor jól meglepődsz :DDD én ezt bírom benne a legjobban :)

Szerintem érdekes hogy milyen különbségek vannak :)


Igen,tényleg nem kellene Vele foglalkozni!

2011. ápr. 19. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig ez történik egy idő után, ha sok a hasonló kérdés. A teherbeesés rovatban is ez van a "Szerintetek terhes vagyok?", "pozitív vagy negatív", "Milyen a görbém?", stb. - típusú tucatkérdéseknél. Ezen nem érdemes megsértődni, anonim oldal, ez van a neten sajnos. Nem jó, de fel kell ilyenre is készülni, ha kérdést tesztek fel, mert nem mindenki lapoz tovább, ha nem tetszik valami, hanem vagy megpróbálja normálisan megmondani, vagy az egyéntől függően akár bunkó módon. Ez egy ilyen oldal, kérdezni is lehet bármi bármennyiszer, meg válaszolni is lehet bármit :)
2011. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet kérdezni, lehet válaszolni. Ez oké.

De miért kell kötözködni, beszólogatni? Olyan sok elborult agyú barom van, és az egy dolog, hogy itt írogatnak...az a baj, hogy az utcán is szembejönnek velünk.

2011. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már sokat csalódtam az ide írogató anyukákban, leendő anyukákban.Tényleg sok az olyan válasz ami ha nem is bunkó(azokkal nem foglalkozok), de sértő és lealacsonyító.Miért nem lehet normálisan válaszolni??Minden véleményt meg lehet fogalmazni értelmesen és nem bántóan.Ja, és akkor még nem beszéltünk a pontozásról, na az mekkora hülyeség.Én már évek óta itt vagyok az oldalon, és még egyszer sem pontoztam senkit!Engem annál inkább, pedig csak az igazságot írtam(normálisan), csak nem tetszett valakinek.

És az hogy ki mit kérdez ezen az oldalon, nem teljesen mindegy?Én csak azt a kérdést nyitom meg ami engem is érdekel, vagy úgy érzem tudok benne segíteni.Nem zavar ha egy nap 20 tippelős van, vagy 100*kérdezik meg hogy mikor lesz gyes.Továbblépni és kész.Nem kellene ezen már fennakadnia senkinek.

A bunkók meg magukat minősítik.

2011. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!