Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észrevettétek hogy mostanában...

Észrevettétek hogy mostanában szinte minden tippelős játékhoz hozzá szól valaki vmi bunkó dolgot?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés nemrég:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


és azóta valaki folyamatosan bunkó hozzászólásokat ír a tippelős játékokhoz!Nem tudom ki az de nem kellene leállítania magát mert esetleg megbánt vele másokat?

Oké hogy nem szereti a tippelős játékokat de azért ilyeneket nem kellene írogatni mint pl:

hermafroditát vársz meg hasonlók...azért ez elég bántó és elszomorító hogy ilyen hozzá szólások jönnek,meg magát alacsonyítja le!!


Bocsánat h írtam de az előbb nagyon felhúztam már magam mikor a tippelősnél láttam az újabb kulturált hozzá szólását!


Amúgy meg felnőtt, okos emberek vagyunk(ANYÁK AKIK GYEREKET NEVELNEK, VÁRNAK!!!), tovább lehet lapozni ha valami nem érdekel és nem kell fent akadni kérdéseken...


Bocsi mindenkitől hogy hosszú lett!!


2011. ápr. 19. 17:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az a helyzet, hogy attól valaki gyereket vár, és anya lesz, nem jelenti azt, hogy bölcs, okos, megfontolt, vagy - neagyisten - jólelkű, jóindulatú, és következetes... sorolhatnám.

Egyszerű biológia, hogy bárki teherbe eshet, vagy dönthet úgy, hogy gyereket szeretne. Pl. van egy 27 éves ismerősöm, egyidősek a gyerekeink. Azt állítja magáról, hogy egy ősanya, és még szülne párat, mert erre lett teremtve. Közben - hagynemondjam, hogy - a gyereket állandóan lepasszolja, minimálisan ellátja, nem vesz neki játékot (mert minek...!!!). A kislánynak szeretethiánya van, de mindig csak leteremtést, ordítást kap, tűzdelve obszcén szavakkal, az anyja meg másokat kritizál, lehurrog.

Tehát kérdezem én: miért gondoljuk azt, hogy aki gyermeket vállal, az érzelmi alapon, tiszta anyai érzésekkel, mások iránti toleranciával rendelkezik???

Mert magunkból indulunk ki!

Legalábbis én. Elég "öreg" vagyok már. 37 évesen egy kisfiam van, akit úgy akartam, hogy nem kötelességből. És úgy is bánok vele. Ebből kiindulva a másokhoz való viszonyom sem különb.

Kár, hogy marják egymást a kismamák. Elkeserítő.

2011. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!