Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet szoláriumozni mértékkel...

Lehet szoláriumozni mértékkel a 30. hét táján, a hasat le kell-e takarni közben?

Figyelt kérdés
Sokfélét olvastam már, szeretném kérni a véleményeteket!
2009. márc. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ezt a dokimtól, mikor a kislányomat vártam, és azt mondta, hogy nem igazán javasolt a szoli.Még akkor sem, ha takarva van a pocak. Ő a terhesség alatt megváltozott hormonháztartásra gondolt, meg arra, hogy nem tudni, mit is okoz pontosan. Azt is mondta, hogy hiába nem érzi az ember, megnövekszik a testhőmérséklet, és az nem tesz jót a babának. Persze a döntés rajtad áll. Biztosan volt más más is szoliban várandósan.
2009. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, az én dokim teljesen eltiltott tőle, még ha letakarom a hasam akkor sem szabad azt mondta, attól függetlenül biztos sokan elmennek. Én is elmennék, mert szoktam járni, és most olyan hóka vagyok, hogy nem is igaz... :) de nem merek...
2009. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én máshol a májfoltok miatt olvastam, hogy nem ajánlott a szolizás. Tavaly láttam egy műsort a kismamákról, ott a mértékletes strandolást és napozást javasolták viszont. Gondolom érnyékban leginkább és bőr függő, hogy kinek mennyire hajlamos a foltosodásra. Nekem az egyik kolléganőm arca a mai napig foltos (20 éves már a lánya). Én is nagyon fehér vagyok, de inkább nem kockáztatok. Egy kis púdert rakok az arcomra és pirosítót, ezt a pár hónapot kibírja az ember.
2009. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még az első trimeszterben befeküdtem egy nagyon gyengébe, korábban erősebbekbe jártam, mégis úgy leégtem, hogy a derekamról kopott a bőr. Szóval azt biztosan mondhatom, hogy érzékenyebb lett a bőröm.

Azóta viszont többször voltam arc- és dekoltázsbarnítóban, csak mellig barnít 6 percet és azzal semmi gondom nincs. Így legalább az arcomnak, nyakamnak van színe.

2009. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhesen erzekenyebb az ember bore a hormonalis valtozasok miatt (,ugye emiatt van akinek a hajfestek sem ugy fogja be a hajat, mint kellene, bar van akinek normalisan).


Szolarium meg amugy nem terhesen sem a legjobb a bornek, terhesen konnyebben karosodik a borszovet, ezert a szoliarumozassal vigyazni kell, mert esetleg konnyebben leeg az ember. En magam nem mennek terhesen, nem tudom mennyire art a babanak/pocaknak/magzatviznek a hoseg. Na jo, ez is butasag, mar nyaron is hoseg van. :)


A lenyeg, a bor sokkal erzekenyebb, ezert nagyon ovatosnak kell lenni.

2009. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen äm,csak a napsugär az termeszetes a szolärium viszont nem!!es nem ajänlott terhessen szoliba järni,mert nem jot tesz a babänak!!
2009. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!