Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is furcsa, ha egy...

Szerintetek is furcsa, ha egy nő azért nem akar gyereket, mert undoritónak találja, hogy valami növekszik, mozog a hasában?

Figyelt kérdés
szerintem ez a világ legjobb érzése,és egy kicsit ledöbbentem amikor ezt hallottam.
2011. ápr. 23. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem undorító, hanem egy laikusnak inkább ijesztő, furcsa, megdöbbentő.

Mikor először láttam ilyet, nekem is fura volt picit. :)

Hisz egy ember, aki nem élt át még ilyesmit, el sem tudja képzelni, hogy annak a kismamának milyen érzés lehet, hogy ilyen szinten mocorog odabent egy baba.


Hisz, akármit is mondunk, nem mindig a legszebb látvány, mikor a nő hasa teljesen eldeformálódik a mikor a bébi helyezkedik. :) Tudjuk, hogy odabent az egy baba, de nem látunk bele a pocakba.

Én is voltam kismama és néha még nekem is megdöbbentő volt, hogy "jézusom, hogy áll a hasam? eltolódott az egész ballra.." :)

Engem nem bánt egyáltalán az, ha valaki ezt ijesztőnek vagy undorítónak találja. Enyéni érzése, véleménye, ami ellen nem biztos, hogy tud tenni, még ha terhesség a világ legtermészetesebb dolga is.. Az már más tészta, hogy ha tényleg így érez, akkor ezt nem illik ilyen módon kinyílvánítani, pláne egy kismama előtt. Szerintem.

üdv. 24/N

2011. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

kedves 14:41-es !


szerintem semmi lepontozni való nem volt a hozzászólásodba. sőt! szerintem a legtöbb kismama átélte ezt az érzést,amit leírtál.szerintem ez teljesen normális..

2011. ápr. 23. 15:19
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, furcsa ha valaki igy látja.


A legszebb érzés.

2020. júl. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

5.

Te nalad is az csuszott.

2021. ápr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!