Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok....

34 hetes kismama vagyok. Hetfö ota iszom a terhessegi teat, es elkeztem a gat masszazst is.2 napja mehösszehuzodäsokat erzek, az ejjel voltak olyan görcseim mintha megjönne a menstruaciom! Ez normalis?

Figyelt kérdés
mivel mär a 34 hetben vagyunk,lehet hogy csak a testem keszül fel a szülesre ,es azert vannak ezek?!A görcseim csak rövid ideig tartottak,szoval nem volt annyira brutälis!
2009. márc. 6. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordult nálam is.Josló fájások.Elég sokat volt nekem is ez normális.Sajna ellene nem lehet tenni.Nekem mondjuk 36 héten fordult elő először amikor még a kórházba is bementem anyira fájt de azt mondták csak josló.39 héten szültem meg a kisfiamat:)1 hetes manó anyukája
2009. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36hetes kortol ajánlottak a teák és a torna.Szerintem pihentesd egy kicsit.Valószinüleg joslo fájásaid vannak,de megnézetném magam orvossal.Nem akarlak ilyeszgetni,a barátnőmnek igy kezdődött,33hetesen megszült.
2009. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!