Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a normális pulzusszám...

Mekkora a normális pulzusszám az első trimeszterben, illetve mi az, ami még elfogadható?

Figyelt kérdés

Mostanában érzem, hogy erősebben ver a szívem és néha gyorsabban is, ez nem probléma?

7 hetes kismama


2008. febr. 13. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a 100 alatti a jó.

Nekem magasabb szokott lenni,de az EKG-m teljesen jó.

Normális dolog,amit érzel,bár,hogy miért is van nem tudom,csak azt,hogy elő szokott fordulni várandóságnál.

Boldog babavárást!

21 hetes kismami

2008. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, semmi baj, azért van, mert a te szervezeted látja el a babát is vérrel, az ő testében is a te szived keringeti a vért, és ezért nő meg a vér mennyisége is, és a szívdobbanás száma is. Bár ez általában később szokott jelentkezni, de most sem gond.

Nekem is 100 körül mozog, volt 115 is, nem hinném, hogy ez probléma. 10 hét körül érdemes elmenni belgyógyászatra, ekg-ra, ott úgyis kiderül, hogy minden oké:-) A vérnyomásoddal ne legyen gond, a szívdobogás végig megmarad, még nőni is fog, ne félj, ne izgulj:-)

2008. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!A pulzusom ingadozó, van, hogy gyorsabb, van, hogy normális, de a 85-90-et nem haladja meg.

Nektek is jó babavárást!

2008. febr. 13. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl.délelött 123 volt,de amúgy is magas volt mindig a pulzusom (100 körül).Az egyik barátnőmnek volt már 136 is.Neked egyáltalán nem magas!

20 hetes kismami

2008. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!