Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elott megkivantam a...

Tegnap elott megkivantam a sajtburgert ahogy elhaladtam egy Mcdonalds elott. Ugye nem lesz tole baja a babanak?

Figyelt kérdés

Egesz nap a varosba volt dolgom,vittem magammal szendvicset de nem gondoltam volna h ilyen sok idobe telik az ugyek intezese.Nagyon ehes lettem es epp azt kivantam meg:(.

Bent a Mekibe be is szolt egy no:Na ez a kismama is egezsegesen taplalkozik.

Olyan rosszul esett.25 hetes vagyok es eddig ez volt az elso eset h gyors ettermi kajat ettem.Oda figyelek az evesre eddig 5 kg van rajtam.

Ugye nektek is volt olyan h valami "egezsegtelen" kajat kivantatok meg?Annak a nonek sikerult lelkiismeret furdalast okoznia.

Elore is koszi a valaszokat!25 heteske


2009. márc. 6. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan Már!Miért lenne baja a babádnak?1sajtburger még nem a világvége!Rosszindulatú emberek meg mindig vannak,és lesznek is.
2009. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen lelkiismeret-furdalásod, különben is hogy jön ő ahhoz hogy megítéljen téged amikor nem is ismer, egyébként meg ő miért volt ott, nem? Semmi baja nem lesz a babódnak, egyébként pedig nagyon ügyi vagy ha eddig csak 5kg plusz van rajtad. Szép estét!
2009. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Beszólt a nő? Hát én visszaszóltam volna neki, hogy ő is marha egészségesen étkezhet, ha ott kajál! Tiszta idióta! Miért ne ehetnél meg olykor egy sajtburgert? Nem ettől az egytől hízol el! Szerintem tojd le magasról az ilyen beszólásokat! Amúgy meg én is borzasztóan kívánom, meg a sült krumplit is meg minden olyat, amit nem ehetek! Diétára fogtak. Ilyenkor aztán minden olyat enne az ember, amit amúgy egyáltalán nem, vagy csak ritkán! Szerintem nyugodtan "bűnözhetsz" néha! Ez sem rosszabb, mintha a csokit tömné magába az ember!

27 hetes kismami

2009. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is kívántam már meg mekis hamburgert. :) Nem hinném hogy baja lenne a babának. Az ilyen beszólókkal meg ne foglalkozz, bár engem is bosszantana!


29 hetes

2009. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!Megnyugodtam:)

Annyira meglepodtem h elfelejtettem vissza szolni neki!!

2009. márc. 6. 17:24
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Én az egész terhességem alatt havonta legalább egyszer a mekibe kajáltam. Semmi bajom nem lett, nem híztam sokat (összesen 9 kg). Mindenről kikiáltják már, hogy milyen egészségtelen. Levegőt sem kellene akkor venni, mert ugye a kipufogógáz stb. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt, és ha legközelebb megkívánod, hát jó étvágyat hozzá!
2009. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Méltóságteljesebb nem visszaszólni és beadni a rendelésed hidd el!!Tutira ette a penész,hogy ügyet sem vetettél rá.Ha ez vigasztal én a Big mac-et kívántam meg és ettem egyet.Ez van!Egészségünkre!:-))
2009. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a mc-t, hogy egyáltalán van, mert persze én is néha néha megkívánom, de utána utálom magam, hogy minek kellett ilyen egészségtelen, rossz kaját ennem, meg rosszul is leszek. Terhességem előtt talán félévente évente egyszer ha ettem. És az a furcsa, hogy minél egészségesebben akarok, annál inkább az egészségtelen kajákat kívánom meg. De eddig még kibírtam! A nőnek meg tényleg vissza kellett volna szólni! Sajnos néha én is annyira le szoktam döbbenni, hogy köpni nyelni nem tudok.
2009. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!Jo tudni h nem en vagyok az egyetlen:)

Jo babavarast nektek!:)

2009. márc. 6. 18:11
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a husi jól át volt sütve, akkor mi bajod lehetne tőle? Amíg nem raklapszámra eszed, egészségedre!!!

19+3 km

2009. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!